Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2020 o 11:06, SOpEL napisał:

a co to za podglądanie w garażu ?? :) czyżby nowy sąsiad w bloku ?

Gościnnie u kolegi byłem i użyczył mi miejsca postojowego. Jak zobaczyłem taką ładną imprezę musiałem pozdrowić ;)

Kolejne pozdro dla kierownika srebrnego Legacy z parkingu przy Centrum Wędkarstwa :D

IMG_20200422_130618.jpg

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AllChemik83 napisał:

Gościnnie u kolegi byłem i użyczył mi miejsca postojowego. Jak zobaczyłem taką ładną imprezę musiałem pozdrowić ;)

Kolejne pozdro dla kierownika srebrnego Legacy z parkingu przy Centrum Wędkarstwa :D

IMG_20200422_130618.jpg

swoją drogą to była dla mnie informacja że stoi bo dawno nie schodziłem do garażu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika fioletowego (?) SVX, spotkanego wczoraj na DK7 (albo już S7, nie pamiętam) na trasie W-wa - Radom koło godziny 10:30.  Rejestracja chyba WGM, świń brak. Jechałem motocyklem ze świniakiem na kasku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, KamilP napisał:

Pozdrowienia @Herostrates :)

Widzialem, a w zasadzie najpierw uslyszalem Twojego Forka na Przymorzu - leciales wzdluz tego dlugiego budynku (wyrwalem sie na 4 dni do Gdanska :))

Zacnie sie prezentuje :thumbup:

Wpadniesz na Żabiankę na mikrospota? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KamilP napisał:

Pozdrowienia @Herostrates :)

Widzialem, a w zasadzie najpierw uslyszalem Twojego Forka na Przymorzu - leciales wzdluz tego dlugiego budynku (wyrwalem sie na 4 dni do Gdanska :))

Zacnie sie prezentuje :thumbup:

Pozdrowienia, fajnie że dałeś znać 

Uważaj na siebie. Pozdrowienia

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjedziesz na chwilę na weekend, a już "obcy" zajmuje miejsca Legazia :biglol:. Kolega jak wysiadał nie zwrócił uwagi na nick na drzwiach? Odpozdrawiam oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koniecznie :) Teraz tylko mikrospoty dozwolone w dobie pandemi . Plejady przełożone :(Ja wprowadziłem się  za miasto, żeby mieć  więcej szutrowych dróg w okolicy i Subaru ma "naturalne środowisko ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim mijałem się dzisiaj w Sopocie 16:05, al. Niepodległości, ciemny SG polift ze świnką na lusterku? Widziałem tylko twarz w okularach przeciwsłonecznych kierownika, w temacie, bo też luk w moją stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...