Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, mattipk napisał:

Hehe, również pozdrawiamy :-) incognito czy jakimś Świniakiem byłeś? Jakieś korki były zwiększone że trzeba było podkręcić tempo ;-)

Incognito niestety, ale intensywnie pracuje w temacie uŚwiniaczenia floty, wszak 30 maja coraz bliżej :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jasiem napisał:

Incognito niestety, ale intensywnie pracuje w temacie uŚwiniaczenia floty, wszak 30 maja coraz bliżej :evil2:

Właśnie takie subtelne wnioski zacząłem wyprowadzać po wypowiedziach w którymś temacie ;-) powodzenia i wytrwałości w poszukiwaniach życzę :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela granatowego Legacy IV, który stał wczoraj po południu na parkingu Biedronki w miejscowości Biały Bór, pogranicze woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego:

IMG0322A.thumb.jpg.a74e7b490fe1ee2dfe19f53c2529192d.jpg

Tablice poznańskie, fajne fele OZ i osobliwa koza z przodu ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie, kolor się udał w 100%. Gdy Szary Mnich jest umyty to w słońcu wygląda jak srebrny sopel :yahoo: . Do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego zrobiłem zdjęcie w tą stronę choć mogłem w inną bo "rynek" w Czerwińsku jest urokliwy. Być może będę tam bywał częściej więc zrobię lepsze zdjęcie - tam można przecież zjechać ze skarpy na brzeg Wisły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szürkebarát napisał:

Być może będę tam bywał częściej


Kawalek dalej w Wyszogrodzie jest „molo” zrobione z pozostawionego fragmentu najdłuższego mostu drewnianego w Europie, zbudowanego w 1916 roku i rozebranego w 1999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wczoraj - Lidl w Zabierzowie

 

IMG_0125.jpg

 

I pozdrowienia dla kierownika zielonego Forka SG, z którym na wjeździe do Zabierzowa sobie "pokiwaliśmy" :)

Natomiast NIE POZDRAWIAM kierownika/kierowniczki wiśniowego OBK, który dzisiaj ok. 10-ej na A-4 pomiędzy Tyńcem, a Skawiną wyraźnie pokazał jak nie należy zachowywać się na autostradzie...

Edytowane przez Dr Zybertowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, poniedziałek, Wały Wisły między Mostem a Salwatorem, po 16:00: pozdrawiam Forumowicza, który niebieską Imprezą pomykał w kierunku Salwatora i Kościuszki. Machałem, trąbiłem z daleka, a tu nic.  Co to, czarne Forestery są na cenzurowanym czy co? :cry: Świnki mam nawet na dachu, jak można nie zauważyć... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla Posiadacza turbo Forka który pojawił się na mojej trasie do pracy. Zaparkowany obok Orlenu na Wydawniczej 

IMG_20200514_103456.thumb.jpg.9b4e9a63de218527014a884b75d4e948.jpg

 

I z dziś. Ciekawostka OBK jeżdżący dla Miasta Stołecznego, widziany już któryś raz w Ząbkach. Zastanawia mnie czy to miasto zakupiło czy podwykonawca. Również pozdrowienia ślę 

IMG_20200514_103516.thumb.jpg.0ca7d12fb70745d594db967c8bd766c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2020 o 10:56, szubaru napisał:

Pozdrawiam @Panzerpferd którego Forek stał dzisiaj zaparkowany ok 9:30 pod spożywczakiem w Miedzeszynie :)

Dzięki, później dorwałeś mnie na Izbickiej. 

Fajny ten nowy forek, mam czasami problem z ich rozpoznaniem z odległości, ale ramię machające przez szybę zwróciło moją uwagę :biglol:
Prawie co dzień łażę po Twojej ulicy, ale bardziej na wschód, bo małą do piecuchola na Orzechowskiego odprowadzam.

Wszystkiego co dobre :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...