Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nemrugalem z mysla o pospieszaniu Cie :-) ale zobaczylem ,ze swiniak jest to musialem dac jakis znak:-) kiedys w przyszlosci jak bedziesz jechal w te strony dawaj znac :-) moze w zimie kiedys ?? Jakas pojezdzawka po zakretach ?

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

- sobota: Pani kierująca Foresterem z naklejką Subariada na Grota około 18:00 oraz niedługo pózniej załoga srebrnego Forestera przy zjeździe na Pruszków z S8/A2

- niedziela: czarny Legacy z ładnym grillem wyjeżdżający z Grodziska około 16:00 i chwilę pózniej Outback H6 na Lazurowej w Odrano W.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z dzis pozdro dla szubaru który mnie wyprzedził na ul.waszyngtona ok godziny 16 jak wiozłem dziadka na lawecie machane było

 

pozdrawiam, ładny dziadek :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, z którymi przez te wszystkie lata sobie dyskutowaliśmy na The Forum, dobijając do 10 000 spampostów ;)

 

pozdrawiam, dobry wynik  ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Pani (?) z Czarnego Hawka w Kombi na Szylinga koło 12 w Poznaniu. Dziwnie widzieć, jak identyczne auto jak swoje przejeżdża tuż przed nosem :D

Oraz dla Foresterów Jednego srebrnozłotego pod polibudą i czarnego na Os.Łokietka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pozdrawiam, ładny dziadek
 

 

Ładniejszy jak czysty :P  ale i tak dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze spotka po 22 spotkany kolega w srebrnym Foresterze WY. Kiwka była. Pozdrawiam! PS. Dobrze wygląda na felgach z nowszej generacji :)

Dzięki, pozdrawiam również :) Dzięki, przeszedłem parę zestawów felg i te najbardziej mi podeszły, na razie zostają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

- sobota: Pani kierująca Foresterem z naklejką Subariada na Grota około 18:00 oraz niedługo pózniej załoga srebrnego Forestera przy zjeździe na Pruszków z S8/A2

- niedziela: czarny Legacy z ładnym grillem wyjeżdżający z Grodziska około 16:00 i chwilę pózniej Outback H6 na Lazurowej w Odrano W.

:)

 

Odpozdrawiamy jechaliśmy do Zakopanego. Gdybym się nie zagadal to zjazd nastapilby wcześnie j z s8 na Katowice. Po 5 godzinach osiągnęliśmy cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...