Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy z czarnego Forka z którym kiwnęliśmy sobie i przejechaliśmy się Prymasa od Zachodniego do Wolskiej koło godz. 19:50.

Pozdrowienia również dla kierowcy białego GT (WRX, Type RA???) z którym sobie kiwnęliśmy koło godz. 20:20 koło ratusza Białołęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Panią w niebieskim Bug albo Blob (było ciemno i szybko :) ) , która ładnie mi pomachała w czwartek (bodajże 10.09) za Galerią Bałtycką w stronę Gdańska Głównego na Grunwaldzkiej ok 21;30 :)
co jak co, ale jak kobieta prowadzi Subaru to oko cieszy ! :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla białego gt'ka napotkanego pod Magnolia :)

Po ilości drzwi wydaje się, że type r :P Ale patrzę na foto z komórki więc mogę się mylić :) I antena z prawej strony na słupku :)
masz rację gapa ze mnie :/

To jeszcxe dorzucę pozdrowienia dla buga ;)

Pozdrowienia dla kieroenika białego gt ka przed prxejezdzajacego przez Borowska we Wrocławiu jakieś jakoś 10 minut po północy :)

Edytowane przez Anna Maszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowiczów z Jeleniej Góry i okolic,udalo się dziś troszkę subarkow zobaczyć :)

Pozdrowienia dla kierownika zielonego gtka widzianeg na wyjeździe z Karpacza i kierownika legacy na DW :)

Oraz dla kierownika / kierowniczka buga widzianego w Jeleniej pod galeria oraz buga zaparkowanego przy straży pożarnej :)

post-16659-0-21335200-1443280900_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...