Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice, ok. 9.00

Pozdrowienia dla Artura Rojka w czarnym foresterze, z którym wymieniliśmy kiwki stojąc obok siebie na światłach. :)

Szukaliście czegoś co wypełni wam czas... - toście znaleźli ;)

OFF-Dyrektorze, prosimy się ujawnić! :D

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Katowice, ok. 9.00

Pozdrowienia dla Artura Rojka w czarnym foresterze, z którym wymieniliśmy kiwki stojąc obok siebie na światłach. :)

Szukaliście czegoś co wypełni wam czas... - toście znaleźli ;)

OFF-Dyrektorze, prosimy się ujawnić! :D

 

Ze dwa lata temu pytałem OFF-Dyrektora, czy zagląda na forum. Wtedy nie zaglądał. Jak jest teraz, nie wiem. Sie zobaczymy, sie zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i pilota (pilotki :) ) z niebieskiego Blob-a STI jadącego Toruńską do carrefour-a dziś około 11:30. Rej. WWL....

 

Dodatkowo dla kierowcy czarnego Bloba-a WRX kombi zaparkowanego na parkingu -1 na JP II 27

Edytowane przez QSY100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla kierownika brązowego OBK w stylizacji Off-road, który dzisiaj na Al. Wojska Polskiego w Szczecinie bohatersko jechał po pasie wydzielonym dla uczestników maratonu :toobad: a później prawie wmeldował się w mojego miśka starając się włączyć do ruchu na właściwym pasie na widok policji :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowców 2 srebnych (jeden z szarymi zderzakami) outbacków i jednego złotego forka stojących dzisiaj koło siebie (przypadek?) przy nowym szpitalu na Stabłowicach. Miły widok. Stanąłbym obok, ale wiozłem kalekę która potrzebowała być blisko do wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Katowice -Pszczyna, w te i nazad.

Pozdrowienia dla wszystkich Subaryn spotkanych na tej trasie po 9-tej i po 14.30. :)

Zwykle nie piszę tu pozdrowień hurtowych, ale tych Subaryn był tak nadzwyczajnie dużo, że po dwudziestej przestałem liczyć. Nie wiem co się stało, że w tak krótkim czasie taki wysyp nastąpił. Czasem nie mija się ani jednej przez kilka przejazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...