Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu albo miałeś dwóch klientów albo zbieg okoliczności, bo machałem o tej godzinie na Norwida do Forka ale jechałem czarnym hawkiem RS. :P Pozdrawiam!

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Dzięki ! Umawiam wizytę u specjalisty ! To tłumaczy mandat za czerwone światło :D Chodzi o Ciebie :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pani w niebieskiej imprezie gh oklejonej kolo biedruska, niebieskiego sedana gd skrecajacego na uam, srebrnego w drodze do murowanej gosliny, oraz srebrnego wagona wyjezdzajacego z Gieburowskuego.

Wszystko Poznań i okolice ;-)

Edytowane przez Kubexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanej dziś na odcinku od Wilanowa do Powsina Pani w nowym białym Forku z różową świnką (z kokardą) i "my 2nd Subaru" na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipozz odpozdrawiam  :D 

 

35k3iah.jpg

 

Ładna świnka!

 

Chyba czas zacząć drukować sobie wizytówki... ;)

 

 

Pozdrawiam kierowcę z czarnego Legacy, który wczoraj wieczorem tuż za mną wjeżdżał na S2 po tym fajnym łuku:

https://goo.gl/maps/dAbXPZY9PwA2

Nie było czasu na kurtuazję, więc czynię to tutaj.

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanej dziś na odcinku od Wilanowa do Powsina Pani w nowym białym Forku z różową świnką (z kokardą) i "my 2nd Subaru" na tylnej klapie.

Moja żona zasadniczo Zofia :)

Dziękuję i odpozdrawiam w jej imieniu :)

Z fabryki wracała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela/ właścicielkę tego Buga złapanego dziś ok 16 przy galerii Madison w Gdańsku :)
http://zapodaj.net/729381195e10e.jpg.html

Pozdro również dla niebieskiego Bloba latającego przy Ergo o 17:45 oraz dla niebieskiego GT spotkanego w Oliwie o 17:50 :)

 

Edytowane przez Adrian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych w Warszawie:

- z wtorku dla srebrnego forka s-turbo spotkanego w Alejach przed ul.Śmigłowca... kontakt był B)

- z wczoraj ok 15.30 srebrna impreza śmignęła na skrzyżowaniu przy Ludnej, chwilę później kolejna impreza na Dobrej i na koniec po 16 czarna impreza na WJ? na Wysockiego przy Bartniczej, chwilę później znów ta sama jadąca na Wysockiego w stronę trasy

- z dzisiaj ok 6.40 Aleje Jerozolimskie/Łopuszańska mignęła mi na prawym pasie niebieska impreza z białym świniakiem na tyłach :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...