Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Krzychu albo miałeś dwóch klientów albo zbieg okoliczności, bo machałem o tej godzinie na Norwida do Forka ale jechałem czarnym hawkiem RS. :P Pozdrawiam!

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Dzięki ! Umawiam wizytę u specjalisty ! To tłumaczy mandat za czerwone światło :D Chodzi o Ciebie :) Pozdrawiam :)

pozdrowienia dla niebieskiego sti-a, Kosciuszki-Struga  :)

swinki nie widzialem ale kiwka byla..

Pozdrawiam rownież:-)

Pozdrowienia dla pani w niebieskiej imprezie gh oklejonej kolo biedruska, niebieskiego sedana gd skrecajacego na uam, srebrnego w drodze do murowanej gosliny, oraz srebrnego wagona wyjezdzajacego z Gieburowskuego.

Wszystko Poznań i okolice ;-)

Edited by Kubexx

Pozdrowienia dla spotkanej dziś na odcinku od Wilanowa do Powsina Pani w nowym białym Forku z różową świnką (z kokardą) i "my 2nd Subaru" na tylnej klapie.

Pozdrowienia dla Kolegi w srebrnym S-Turbo, z którym jechaliśmy razem Żwirki->Wawelska->Niepodległości dzisiaj jakoś ok.18-tej i który z całych sił nie reagował na moje zaczepki  :huh:

Czerwony levorg (z podkładkami tablic SIP) na skrzyżowaniu Królowej Jadwigi i Jesionowej w Krakowie.

Spojrzenie zwrotne kierowcy wskazywało, że obaj zdajemy sobie sprawę z podniosłości chwili B)

• Upvote 2

Pozdrawiam Forestera SG na blachach WE widzianego dziś rano w Tuszynie ,a potem lecieliśmy razem do Łodzi : - )

1.jpg

Edited by michalb84

@filipozz odpozdrawiam  :D 

35k3iah.jpg

Ładna świnka!

Pozdrawiam Forestera SG na blachach WE widzianego dziś rano w Tuszynie ,a potem lecieliśmy razem do Łodzi : - )

Odpozdrawiam :)

miło spotkać bliźniaczego Forka w swojej wiosce B)

Odpozdrawiam :)

miło spotkać bliźniaczego Forka w swojej wiosce B)

Na prowincji trzeba mieć wyższe auto do jazdy  :yahoo:

@filipozz odpozdrawiam  :D 

35k3iah.jpg

Ładna świnka!

Chyba czas zacząć drukować sobie wizytówki... ;)

Pozdrawiam kierowcę z czarnego Legacy, który wczoraj wieczorem tuż za mną wjeżdżał na S2 po tym fajnym łuku:

https://goo.gl/maps/dAbXPZY9PwA2

Nie było czasu na kurtuazję, więc czynię to tutaj.

Edited by WPI

Pozdrawiam kierowcę BRZ za którym jechałem dzisiaj z Krakowa post-3113-1443612447,3381_thumb.jpg

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia dla spotkanej dziś na odcinku od Wilanowa do Powsina Pani w nowym białym Forku z różową świnką (z kokardą) i "my 2nd Subaru" na tylnej klapie.

Moja żona zasadniczo Zofia :)

Dziękuję i odpozdrawiam w jej imieniu :)

Z fabryki wracała :)

Pozdrowienia dla niebieskiej oznakowanej turbowanny DOA od srebrnej turbowanny wczoraj na zakręcie z Klimeckiego w Powstańców Wlkp. w Krk

Pozdrawiam właściciela/ właścicielkę tego Buga złapanego dziś ok 16 przy galerii Madison w Gdańsku :)
http://zapodaj.net/729381195e10e.jpg.html

Pozdro również dla niebieskiego Bloba latającego przy Ergo o 17:45 oraz dla niebieskiego GT spotkanego w Oliwie o 17:50 :)

Edited by Adrian96

Pozdrawiam czerwoną Imprezę na parkingu koło Geocentrum we Wrocku. :D

pozdrowienia dla czarnego Forka I s-turbo ,spotkanego dziś na wysokości hotelu Tango w Jeleniej Górze, oraz dla niebieskiej imprezy spotkanej później w Kostrzycy :)

Pozdrowienia dla widzianych w Warszawie:

- z wtorku dla srebrnego forka s-turbo spotkanego w Alejach przed ul.Śmigłowca... kontakt był B)

- z wczoraj ok 15.30 srebrna impreza śmignęła na skrzyżowaniu przy Ludnej, chwilę później kolejna impreza na Dobrej i na koniec po 16 czarna impreza na WJ? na Wysockiego przy Bartniczej, chwilę później znów ta sama jadąca na Wysockiego w stronę trasy

- z dzisiaj ok 6.40 Aleje Jerozolimskie/Łopuszańska mignęła mi na prawym pasie niebieska impreza z białym świniakiem na tyłach :ph34r:

Pozdrowienia dla srebrnego legacy zaparkowanego pod aquaparkiem we Wrocławiu o 20:10 :)świnka na lusterku była :)

Pozdrowienia dla właściciela.  :)  Zaparkowana wczoraj przy Grójeckiej.

post-13094-0-45080200-1443681912_thumb.jpg

Warszawa, Bielany, Kasprowicza, środa 30/09, godz 17:15, bliźniaczy do mojego Hawk, daj znać jak to czytasz. Pozdro!

Pozdrowienia dla Spax'a. Było mruganie przed chwilą w Buczkowicach.

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia dla Marcina, z którym szkoliliśmy się we wtorek w Miedzianej Górze.

Pozdrowienia dla ślicznej kierowniczki srebrnej imprezy N/A w kombi,blaszki DJE , spotkanej w Jeleniej na skrzyżowaniu z Wincentego Pola :) Machanko było ;)