Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

@@mahu, a jakiego koloru masz tego miśka, żebym wiedział kiedy zobaczę?

Ciemna Strona Mocy jest biała :D

 

Brak albumów lub obrazków do wyświetlenia :(

 

 

Katowice, ok. 9.00

Pozdrowienia dla Artura Rojka w czarnym foresterze, z którym wymieniliśmy kiwki stojąc obok siebie na światłach. :)

Szukaliście czegoś co wypełni wam czas... - toście znaleźli ;)

OFF-Dyrektorze, prosimy się ujawnić! :D

 

Ze dwa lata temu pytałem OFF-Dyrektora, czy zagląda na forum. Wtedy nie zaglądał. Jak jest teraz, nie wiem. Sie zobaczymy, sie zapytam.

 

Pozdrowić prosię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@@mahu, a jakiego koloru masz tego miśka, żebym wiedział kiedy zobaczę?

Ciemna Strona Mocy jest biała :D

 

Brak albumów lub obrazków do wyświetlenia

Nie ma się czym chwalić, zwłaszcza tutaj ;) W końcu to nie forum Evo, ani nawet forum Toyoty (jeżeli takie jest...). Poza tym oba moje aktualne wozidła to stan przejściowy przed zanabyciem Subaraka. Czekam z niecierpliwością na Levorga w miejscowym salonie - jeżeli podoła gabarytowo, to pewnie będę go miał w następnym roku, jeżeli nie, to chyba pozostanie mi OBK.
Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla Legacy III, z którym razem tankowaliśmy pod Leclerkiem w Radomiu, a następnie spotkaliśmy się na tym samym podwórku na Traugutta :) pierwszy Legaś III jakiego widziałem w Rado!

 

I dodatkowe pozdro dla Lanosa STI spotkanego w piątek na S7 Wawa - Radom. Zbliżyłeś się tak szybko z tyłu że nawet nie zdążyłem zrobić miejsca na lewym pasie, ale przy tej mocy to żaden problem :)

Edytowane przez nrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne pozdrowienia dla czarnego hawka spotkanego dziś na Rembielińskiej oraz granatowej turbowany widzianej na Bartniczej.

 

Dla Ciebie również. Mijanka w Ujazdowskich, byłem OBK i za późno dojrzałem że jedziesz z naprzeciwka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poranne pozdrowienia dla czarnego hawka spotkanego dziś na Rembielińskiej oraz granatowej turbowany widzianej na Bartniczej.

 

Dla Ciebie również. Mijanka w Ujazdowskich, byłem OBK i za późno dojrzałem że jedziesz z naprzeciwka :P

 

@@Ayu, wstyd się przyznać, ale zupełnie Cię nie zauważyłem  :facepalm: Pewnie przez to, że wciąż patrzę na obrotomierz, a nie przed siebie (docieranie)  :ph34r: Oczywiście pozdrawiam serdecznie  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Sti którego właśnie daszki na moście północnym 3mają.... Mam nadzieję że będzie tanio ;)

(20 minut później - drugi przelot) Dodatkowo kierowcę skutera też z północnego.... Było kiwane, mrugane :)

Edytowane przez obcy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia  z Krynicy Morskiej dla sympatycznego kierownika imprezy oraz  nowego Forka , jak i dla jego ojca, który również lata Forczysławem, ino troszkę starszym:) Urządziliśmy sobie miłą pogawędkę :) Serdeczne pozdrowienia dla Was i całej rodziny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika srebrnego forka z którym minęliśmy się wczoraj na wjeździe do Castoramy na Grochowskiej ok. 20, było machane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...