Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

, i dla kierowajcy bordowego Forka III gen., który chyba do mnie walił długimi na Alejii AK (Warszawa) ok 18:30-19. Zdrów!

A nie OBK my'10?

Bo kogoś w czarnym forku obmrugałem w tych godzinach na tej trasie (ja leciałem na Bródno, forek sunął w kierunku Bemowa/Woli).

Bardzo możliwe, że był to OBeK ;) zauważyłem dosłownie w ostatnim momencie.p.s. sunęliśmy ciemno granatowym Forkiem, możliwe że mógł wyglądać jak czarny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

- targi Poznań-  forester PO obecny model,2,5XT ,stał w okolicach hali 2.

- koło hal targowych ok.17:00 wpuszczony w koreczku szary Legacy blachy CB,

- ok.18:30 trasa Poznań-Leszno ,obmachany osobnik  w blobie STI (niebieska buda,złota szpula),blachy chyba PO

- ok.18:40 trasa Poznań-Leszno obmachany człowiek w zielonym Forku I ,chyba nawet S-turbo, blachy chyba PZ

 

A i pozdro dla forumowego kolegi Jachu93 spotkanego na targach :) Dużo do oglądania więc szybko popędziłem dalej :)

post-7758-0-22716200-1428996996_thumb.jpg

post-7758-0-76845500-1428997001_thumb.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki lub kierownika błękitnego oświnionego Forka, który przepuścił niebieską MX-5 skaczącą z prawego skrajnego pasa na lewy skrajny dziś rano na Bora koło McD w Krk,

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok.17:30 zaraz za kładką w PRU zostałem obtrąbiony przez kierowniczkę niebieskiego WRX z naklejkami na tyle, którą pozdrawiam - czyżby ponownie piękniejsza połowa warp9 ?

Ponadto jakąś godzinę wcześniej spotkałem przy wjeździe na myjkę w PRU zieloną Imprezę GT Kombi ze świnią na lusterku (złote fele, blachy WPR), było machanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok.17:30 zaraz za kładką w PRU zostałem obtrąbiony przez kierowniczkę niebieskiego WRX z naklejkami na tyle, którą pozdrawiam - czyżby ponownie piękniejsza połowa warp9 ?

Czas i miejsce wskazuje na bardzo wysokie prawdopodobieństwo tego zdarzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pozdrawiamy tylko egzemplarze oświniaczone? Bo mi nikt nie macha w 3City i mam doła jak jadę swoim H6  :(

To musimy się jakoś umówić, bo mi też nikt nie macha :biglol:

 

 

Chociaż niedawno zaskoczył mnie pozdrowieniami kierownik białego nowego OBKa, ale miał naklejkę z Plejad w Wiśle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce czerwonego/boardowego Forka (swinka na klapie i lusterku), ktory jechal dzisiaj Walem Miedzeszynskim ok. godz. 8.45. Minalem Cie babska Mazda MX5 i mrugnalem awaryjnymi zaraz za mostem Siekierkowskim - kierunek Otwock. Pozdr :)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce srebrnego turbodziadka z siedzeniami z STI który mijał mnie dzisiaj przed Wilanowem, odmachałem trochę późno więc i nie wiem czy zauważył...

 

i jak z tym żyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pozdrawiamy tylko egzemplarze oświniaczone? Bo mi nikt nie macha w 3City i mam doła jak jadę swoim H6  :(

 

Mnie parę dni po kupnie pozdrowiło z 5 osób, a świni nie mam. A od miesiąca ani razu a minąłem subaru trochę sporo, sam nawet jak światłami mrugnę czy coś to żadnego odreagowania :D A jak mijam jakieś nowsze imprezy to na stare gc nikt nawet się nie popatrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla podróżujących pięknym, białym Forkiem XT z rej SB (o ile dobrze pamiętam ;) ). Świnki chyba na klapie były. Subarak spotkany na A2 niedaleko Wawy.

@@Bartekfi Odpozdrawiam, ale świecone było.

PS Śliczny, czerwony S-Turbo po lifcie!  :D

 

 

Pozdrowienia z srody dla bialego forka zaparkowanego na parkingu Legii ;)

@@jathek Dzięki bardzo  :)

 

Ja chciałem pozdrowić panią kierowniczkę Imprezy 2.5 N/A z USA z napisem "OUTBACK Sport" na klapie.

post-13044-0-86582400-1429112879.jpg

 

Niestety z drugiej strony brak reakcji pomimo czarniutkiej świni. Spotkanie na Okopowej/Towarowej, 14.04.2015, około 15.

post-13044-0-86582400-1429112879_thumb.jpg

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z niedzieli dla kierownika srebrnego Legasia spotkanego w miejscowości Rożnów, machanko było i z poniedziałku dla kierownika czerwonej imprezy ze świnką na lusterku -machanko było. I wcześniej też było mruganie dla subaraka z wzajemnością ale mi szczegóły uciekły. I dla Edwina za pomoc ;-)

Edytowane przez ASAHI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem przeszło 1000 km do Warszawy Siedlec , Bielska Podlaskiego i wróciłem na południe. Wszyscy sie gdzieś pochowali . Spotkałem w Radomiu jednego GT bez swini GT... mrugalem machalem ..... i nic .... bez reakcji.... . Ale mimo wszystko pozdrawiam Was wszystkich z centralnej Polski.... może następnym razem bedzie Was wiecej na drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...