Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

post-4708-1374782442,09_thumb.jpg

Pozdrawiam KKSa, któremu dziś zawiozłem paczkę pod dom i stał się posiadaczem tegoż pięknego pojazdu dziś. Proszę nań trąbić, machać i świecić!

 

taki prezent to ja rozumiem.. :wub:

 

pozdrawiam kierowce imprezy blue mica, ktoremu machalem wczoraj na wyjezdzie z polwyspu ;)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonej Turbolodówy na blachach WY spotkanej dziś ok. 13 w okolicach Wola Parku. W środku o ile mnie wzrok nie mylił była...lodówka :o

Odpozdrawiam, zgadza się wieźliśmy lodówkę w turbolodówce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzesko:

 

Pozdrowienia dla Pani z szarego Hawk'a na blachach KWI z czarną świnką na lusterku i dużym skrzydłem, która staneła za mną przed wjazdem na to "duże rondo" od strony autostrady. Byłem w niebieskim, oświniaczonym Peugocie 307. Przepuściłem jednego tira by mrugnąc awaryjnymi, w lusterku wstecznym widziałem, że Pani trochę się zdziwiła, przepuściłem drugiego tira i znowu zamrugałem awaryjnymi... ale Pani zrobiła gniewną minę, że zamiast jechac to przepuszczam wszystkich :D więc odjechałem w strone centrum, a Pani w stronę Bochni :)

 

Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że za bardzo nie zdenerwowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla OBK jasnoniebieskiego na LPU przejeżdżającego obok galerii zielonej w Puławach

dla kierowcy Lagacy na LU za którym jechałem od Puław do Zwolenia :)

dla mijanego złotego OBK na LU na tej trasie co wyżej

i dla wolnossącego forka drugiej gen. na WA przejeżdzającego przez Zwoleń ok 17:00

świnek na żadnym nie widziałem :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa dziś była obfita w świniaki ;)

Pozdrowienia moje trafiają dziś do:

-Pana (chyba w koszulce subaru,niebieska) na ul.Dzielnej, ja jechałem a Pan machał z chodnika,już chyba drugi raz się tam spotykamy :yahoo:

-Białe Audi kombi (chyba a4) w świnka czarną na lusterku koło 18 skręciło z Jana Pawła II w Stawki

-I dla kilku oświniaczonych subarek w Auto Adamski,a także dla ekipy z serwisu AutoAdamski za wyborową robotę :)

 

Pozdrawiam także któryś z serwisów który zajmował się uprzednio moim forkiem,jego zawieszeniem ,podwoziem i który to stwierdził,że zredukuje masę mojego auta poprzez nie wkręcenie wszystkich śrub :facepalm:

Edytowane przez tROZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-4708-1374782442,09_thumb.jpg

Pozdrawiam KKSa, któremu dziś zawiozłem paczkę pod dom i stał się posiadaczem tegoż pięknego pojazdu dziś. Proszę nań trąbić, machać i świecić!

 

taki prezent to ja rozumiem.. :wub:

 

pozdrawiam kierowce imprezy blue mica, ktoremu machalem wczoraj na wyjezdzie z polwyspu ;)

 

No cześć, odpozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre plywanie we wtorek bylo - caly dzien na 9 na Mewich :)

 

Nie wiem czy mozna zaliczyc to do pozdrowien.. Pare minut temu rozbity (bardzo grubo) blob stal na Wislostradzie (nieopodal fontann). Dokladnie ten egzeplarz:

http://www.apispower.pl/?page_id=42

 

Mam nadzieje, ze wszystko ok z kierowca..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla czarnej imprezy biorącej kąpiel na myjce bezdotykowej na tyłach OBI ok 15-16

Dla czarnego OBK jadącego wczoraj ok 20 w stronę Mińska Maz (mijaliśmy się w Dębem z tym że jechałem Corollą)

I dla wszystkich Subaraków spotkanych u Zbyszka na nie-ASO w czwartek i piątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. Wszystkich jeżdżących wczoraj po Torze Kielce - szczególnie dla Subaraków!

2. Niebieski STi na blachach NMR zaparkowany dziś z boku DT Junior.

3. Załogi białego STi spotkanych przy zbiegu Brackeij i Jerozolimskich

4. Załogi niebieskiego STi spotkanych na Jerozolimskich

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego GT wczoraj koło 18.00 róg modzelewskiego i domaniewskiej. Nie zdążyłem machnąć.

 

A dzisiaj pozdrowienia dla kolegi który obdarowal mnie usmiechem na BP na Grojeckiej gdy tylko usłyszał dźwięk odpalanego boksera... tak czułem ze "swój" i po chwili odjezdzajac zobaczyłem niebieskiego gieteka na blachach LKR ze świnia na lewym lustrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj pozdrowienia dla kolegi który obdarowal mnie usmiechem na BP na Grojeckiej gdy tylko usłyszał dźwięk odpalanego boksera... tak czułem ze "swój" i po chwili odjezdzajac zobaczyłem niebieskiego gieteka na blachach LKR ze świnia na lewym lustrze:)

Odpozdrawiam! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...