Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy sie nauczycie, że najwolniejszego powinniście wziąść na poczatek kolumny a nie zostawiać z tyłu.../!?!??!?!?!?!

 

Wziac zeroart, wziac.. ;)

 

Pozdrawiam kierowniczke srebrnego Lesnika Turbo rej. GD, ktora to 'wymusila' pierszenstwo w Sopocie w piatek o godz. 21.45 :D Obserowowalem siedzac z tylu trabiacego samochodu :) kierowniczka Subaru w perfekcyjny sposob wziela wine na siebie i przeprosila za co naleza sie duze brawa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam;

Kierownika bialego buga kombi spotkanego na trasie wesola-zielona

Kieronika niebieskiego bloba spotkanego przy rondzie na wysokosci piekarni w marysinie.

 

Oczywiscie pozdrawiam takze wszystkich spotkanych ns zeraniu fso w niedziele i rally sprincie we wtorek z ktorymi nie bylo mi dane zabrac slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków!

 

Pozdrowienia dla as100p, widzianej podczas skręcania z Brożka w Zakopiańską dzisiaj tuż po 8

 

 

 

 

 

 

 

 

B) <-- taaakie okulary miała ;)

 

niebieskie :D

 

Dzięki za pozdrowienia, odpozdrawiam :)

niestety nie widziałam Cię

Edytowane przez as100p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego forka XT WB (kiedyś należał do kolegi bakupno ;) ), który to najpierw bulgotał mi na osiedlu Pruszków/Parzniew koło 12, a chwilę później wyprzedził mnie po zjeździe na A2 :)

Edytowane przez Bednarcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejesze pozdrowienia dla szeregu Subarynek widzianych na trasie Jastrzębia Góra - Warszawa (E7). Niestety czekały na nie korki w kierunku wybrzeża. W większości to nowsze OBK i Forki, choć w oczy wpadł mi bordowy Forek z wiatrakiem który raźno odpychał się w koreczku, szary turbodziadek i zielona turbowanna. Niestety, w związku z tym, że jechałem pod słońce widoczność była mocno ograniczona, numerów blaszek ani świnek nie widziałem. AAA i we Warszawce mijała mnie lewym pasem Imprezka ze świnką z dużym napisem reklamowym z tyłu, tylko kurcze co tam było wyklejone ????? Człowiek stolyce zobaczył i zgupiał :). Reasumując, wszystkim Subarowiczom pędzącym dzisiaj nad morze życze takiej pogody jaką ja miałem przez dwa tygodnie i dobrego :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ekipe jadaca dzis kolo 20 srebrnym WRXem kombi przez Lomianki, byly swinki u nich, u mnie nie, bo jechalem tatowozem.

Ekipa odpozdrawia :-) Niestety, nie zauważyłem Cie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierownika pomarańczowego oświniaczonego XV widzianego dzisiaj popołudniu w Poddębicach;

- kierownika oświniaczonego Forka II na opolskiej obwodnicy około 17-stej, z rejestracją z Olesna;

- kierownika niebieskiego Forka III widzianego dzisiaj koło południa przed Glinojeckiem.

Edytowane przez Woszkowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. AAA i we Warszawce mijała mnie lewym pasem Imprezka ze świnką z dużym napisem reklamowym z tyłu, tylko kurcze co tam było wyklejone ????? Człowiek stolyce zobaczył i zgupiał :). Reasumując, wszystkim Subarowiczom pędzącym dzisiaj nad morze życze takiej pogody jaką ja miałem przez dwa tygodnie i dobrego :krecka_dostal:

 

z tyłu w sensie z boku na tylnych drzwiach? jeśli tak to pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja pozdrawiam p. Marka z Dzierżoniowa, którego dzięki uprzejmości kolegi Eliasa- miałem nie ukrywaną przyjemność poznać....

Dziękuje i powodzenia w nie dalekich planach życzę...:-)

Popozdrawiałem tez wszelakie autka tam stojące...tak na placu przed warsztatem..Jak i w "specjalnym" garażu nie opodal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...