Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego wrx'a z białą Świnią na zderzaku tył widzianego wczoraj we Wrocławiu na placu solnym ok 19:30-19:40

 

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego wrx'a z białą Świnią na zderzaku tył widzianego wczoraj we Wrocławiu na placu solnym ok 19:30-19:40 ;)

 

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego wrx'a z białą Świnią na zderzaku tył widzianego wczoraj we Wrocławiu na placu solnym ok 19:30-19:40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla subaru baja w żółtym kolorze na LPU przejeżdżającego obok galerii zielonej ;)

Dla zielonego forka I gen. wolnossącego na LPU obok galerii zielonej ;)

Dla niebieskiej Imprezy WRX STI na WI, którą już nie raz widzę w Zwoleniu :)

I dla forka III gen. na TOS w srebrnym kolorze w Zwoleniu ;)

świnek nie stwierdziłem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bloba STI (chyba ;) ), który mi wczoraj nieśmiało kiwnął w Osowej ... a ja nie odkiwałam bo mi szczęka opadła :biglol:

Dawno przestałam kiwać, niestety ;)

 

Dzisiaj pomykałam na Ujeścisko za OBKiem (czerwonym?) z woj. dolnośląskiego chyba ... ze świnką i siemanko na klapie. Przed skrętem mrugałam, niniejszym pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj

Jankowice, koło Wadowic, obmachałem wanne rejestracja KOS, prowadziła kobieta, pasażer mi odmachał.

Pozdro z dzisiaj na ulicy zakopiańskiej kombi hawk mnie śledził grafitowy - podoba mi się ta buda :).

Potem przy wyjeździe z decathlonu widziałem niebieskiego sedana ze świnią, który stał na światłach w stronę centrum - za późno się kapłem, ale kierownik chyba mnie zauważył :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...