Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam mijaną dziś czarną imprezę (nr nie zdążyłem zauważyć) przed przejazdem kolejowym w Garbatce - Letnisko :)

jak blob wrx w kombi to pewnie moja sister bo miała w tamtej okolicy się kręić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Pozdrowienia dla:

- wczoraj spotkanego czarnego, wściekłego Forka, z którym porządziliśmy chwilę w Alejach Niepodległości (około 22.30) zostawiając resztę gawiedzi daleko w tyle

- dziś na Marszałkowskiej koło DT Centrum, niebieski hawkeye STI na tablicach z Mrągowa

W obu przypadkach obmachane, pozdrowione, obtrąbione :D

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kujawach musi być, że subarowicze się pozdrawiają. Po pierwsze subaru to rzadki okaz a po drugie jak się pojawi to auto prowadzi jakiś wypłosz ze wsi. :wacko: Nie wiem, może jeszcze się nie obyl w temacie ;)

Pozytywnie reagują za to kierowcy z innych aut, co jest bardzo mile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla sympa Zaległe pozdrowienia dla sympatycznej pary z hawka kombi (rej. Kłodzko) za którą jechaliśmy w środę przez kilkanaście km od Nysy. Pozdrowienia także dla fajnego robala na sandomierskich blachach, który parkował dziś naprzeciwko nas w Galerii Sanowej w Przemyślu. tycznej pary z hawka kombi (rej. Kłodzko) za którą jechaliśmy w środę przez kilkanaście km od Nysy. Pozdrowienia także dla fajnego robala na sandomierskich blachach, który parkował dziś naprzeciwko nas w Galerii Sanowej w Przemyślu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ostrowie byłem dwa dni temu sprawdzić na przyszłość jak wygląda ;)

 

jestem tu już czwarty raz i jak dla mnie jest idealnie. PZDR

 

ja ponad 10 lat tam jeżdżę, polecam dla szukających ciszy, w miarę niskich cen i spokoju nad morzem B) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla czarnego Forka z ktorym mijalem sie w drodze do Jastarni. Swinek nie bylo ale kiwka w obie strony jak najbardziej. Kolejne pozdrowienia dla Imprezy STI o nr rej. GKA... w jedynym slusznym kolorze ktora slicznie bulgotala szwendajac sie uliczkami Jastarni. Swinek nie stwierdzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla ekipy srebrnej imprezy z sobotniego wieczoru. Kilka słów zamienionych przy rondzie de Gaulle`a.

Nie byłem w subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pozdrowienia troszkę bardziej zaległe i troszkę mniej zaległe :)

Bardziej zaległe - czwartek 25/07 godziny nocne - ok 1:00 Strgny/Sadyba - dla kierowniczki srebrnego oświniaczonego OBK-a za którym ustawiłem sie na światłach wracając z małżowiną z koncertu DM. Ja mrugnąłem długimi, kierowniczka odmachała i pomrugała awaryjnymi :)

Z prawej strony na szybie naklejka z nickiem "Anitka" - mojej ślubnej się spodobało bardzo jako że tak samo ma na imię :)

Pozdrawiamy oboje :)

I te mniej zaległe - dzisiejszy poranek , ok 7:40 ul. Puławska w stronę Piaseczna - ziemno zielony OBK nieoświniaczony, kierownik doskoczył równolegle do mnie , zatrąbił, pozdrowionka poszły w obie strony - fajnie tak z rana :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pozdrowienia troszkę bardziej zaległe i troszkę mniej zaległe :)

Bardziej zaległe - czwartek 25/07 godziny nocne - ok 1:00 Strgny/Sadyba - dla kierowniczki srebrnego oświniaczonego OBK-a za którym ustawiłem sie na światłach wracając z małżowiną z koncertu DM. Ja mrugnąłem długimi, kierowniczka odmachała i pomrugała awaryjnymi :)

Z prawej strony na szybie naklejka z nickiem "Anitka" - mojej ślubnej się spodobało bardzo jako że tak samo ma na imię :)

Pozdrawiamy oboje :)

dla kierowniczki srebrnego oświniaczonego OBK-a
to na 99,9% Legacy na blachach LU i kierowniczka to Agata ;)

to z pewnością byłam ja:) i Ayu ma w 100% rację bo to jest Legacy i ja jestem kierowniczką :) a naklejki na szybach to jeszcze pozostałości z plejad i moją pilotką była Anita :) naklejek już od wczoraj nie ma więc nie będę już tak charakterystyczna :P

ale również serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kierowniczki srebrnego oświniaczonego OBK-a
to na 99,9% Legacy na blachach LU i kierowniczka to Agata ;)

Faktycznie samochód był na blachach LU :) Legacy ? OBK ? Może i Legacy :)

Ale na pewno był nick Anitka :) Albo byłem tak jeszcze naładowany emocjami że mi się w oczkach mieniło :)

Jeśli był inny i "pomerdałem" to przepraszam - ale na pewno ten sam samochód :)

 

Ode mnie pozdrowienia troszkę bardziej zaległe i troszkę mniej zaległe :)

Bardziej zaległe - czwartek 25/07 godziny nocne - ok 1:00 Strgny/Sadyba - dla kierowniczki srebrnego oświniaczonego OBK-a za którym ustawiłem sie na światłach wracając z małżowiną z koncertu DM. Ja mrugnąłem długimi, kierowniczka odmachała i pomrugała awaryjnymi :)

Z prawej strony na szybie naklejka z nickiem "Anitka" - mojej ślubnej się spodobało bardzo jako że tak samo ma na imię :)

Pozdrawiamy oboje :)

dla kierowniczki srebrnego oświniaczonego OBK-a
to na 99,9% Legacy na blachach LU i kierowniczka to Agata ;)

to z pewnością byłam ja:) i Ayu ma w 100% rację bo to jest Legacy i ja jestem kierowniczką :) a naklejki na szybach to jeszcze pozostałości z plejad i moją pilotką była Anita :) naklejek już od wczoraj nie ma więc nie będę już tak charakterystyczna :P

ale również serdecznie pozdrawiam :)

Aha :)

To pozdrawiam zatem Agatę :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te mniej zaległe - dzisiejszy poranek , ok 7:40 ul. Puławska w stronę Piaseczna - ziemno zielony OBK nieoświniaczony, kierownik doskoczył równolegle do mnie , zatrąbił, pozdrowionka poszły w obie strony - fajnie tak z rana :)
Odpozdrawiam :) Miło tak zacząć drogę do pracy, bo ledwo co zdążyłem wyjechać.i od razu tak sympatycznie. OBK jeszcze nieoklejony, bo niedawno świnki przyszły a umyć nie było czasu :( Ale obiecuję poprawę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mnie ktoś nie machał z roweru dzisiaj róg Smoczej i Mordechaja A.? :lol:

 

No ba,jak nie jak tak,pozdrawiam :yahoo::dance:

 

 

Zaległe z wczoraj dla czarnej turboimprezy klasyk z kartkami na sprzedaż z którym to machaliśmy sobie na skrzyżowaniu ul.Powstańców Śląskich z Maczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla bialego Forczestera III gen. parkujacego przy sądzie w Gdyni na przeciwko dworca głównego PKP, przepięknie bulgocącego czarnego EVO na złotej feldze, którego widzialem ok. 16.00 w Gdyni przy dworcu Gdynia Główna oraz dla:

srebrnego OBK o nr rej. NO60......,

 

zcpl.jpg

 

 

czarnego Forkka III gen o nr DTR13.....

 

v5xd.jpg

 

oraz OBK WI50.....,

 

wzvy.jpg

 

które parkowały dzisiaj na skwerze kościuszki w Gdyni. Trzody niet :(

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...