Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chyba nie ten dział :).

BTW. pozdrawiam 2 czarne imprezy hawk eye na tablicach KTT w Zakopanem, szarego forestera z przeczepką i świniakiem na lusterku na zakopiance, srebrną turbowanne również w Zakopanem i srebrnego GT sedana :).

Odpozdrawiam ,jeden z Hawk eyów musiał być mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj z parkingu pod klifem:)

 

9320937500_b01ee09be1_m.jpgCamera Roll-336 by -kochanken-

 

Dwie Ładne dupeczki się spotkały :);)

 

My też zrobiliśmy fotkę, ale nie było czasu jeszcze wstawić :)

Pozdrawiamy!! :D

 

 

266_nowy_obraz.jpg

Poprawiam i już wstawiam. Karmel masz piękne Ultraleggery, normalnie miód cud malina :wub: . Miałem dylemat czy to Twoje Subaru, bo wiem, że ktoś z warszawiaków na Forum też ma takiego no ale Legaś w taaakich "butach" to tylko w rękach kobiety.

 

Zapewne masz na mysli Allrad'a bo razem uzytkujemy legacy i outback...

Dzieki za mile slowa:) nam tez sie podobaja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla, niestety mizernej liczby Subaraków widzianych na trasie WKZ - Ostrowo. Kilka ich było, ale trzody nie widziałem :(. Pozdrawiam wszystkich urlopujących nad polskim morzem :yahoo:

i kolejne pozdrowienia dla srebrnego Forka W...., który przed 16tą przebulgotał jedną z uliczek w Ostrowie.

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela wsiadającego do niezidentyfikowanego starszego beżowego subaru w niedziele rano na Smoczej w Warszawie. Wydaje mi się, że świnie też dostrzegłem. Z "cytryny" niestety nie odważyłem się machać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnej Imprezy co przeleciała do pl. Wróblewskiego we Wro dziś o g. 0:05. Usłyszałem tylko miły dźwięk, a potem tylko zdążyłem spojrzeć w lusterko, bo stałem w przeciwnym kierunku na światłach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Serdeczne pozdrowienia dla kierowniczki czerwonego oświniaczonego outbacka spotkanej w Olsztynie na Bałtyckiej około 16 jadącej w kierunku Gutkowa i zamyślonego kierownika legasia nieoświnionego kiwka była w tym samym miejscu kilka samochodów dalej.

Pozdro.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla szarego Forka III gen. i białej XV'ki zaparkowane wczoraj na ul. Karpackiej w Gdańsku i dla oświniaczonego GT'ka spotkanego dziś na 7 w okolicach Mławy, który leciał w stronę Gdańska, kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...