Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Czarnego STI na białych ATS'ach że świnią na lusterku widzianego dzisiaj o 10 na Dźwigowej. Było pozdrowienie pomimo tego że jechałem 200sx'em bez świnek :).

 

Pół godziny później na Towarowej na pasie obok czarne STI rej WY nie-ASO na skrzydle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego GT wczoraj koło 18.00 róg modzelewskiego i domaniewskiej. Nie zdążyłem machnąć.

 

Odpozdrawiam :D

 

Pozdrowienia dla mojego imiennika w GT-ku dziś ok. 8 rano pod WORD Odlewnicza.

 

PS. Zdałeś? ;D

 

 

 

ZDAŁEM !!!! :yahoo: Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego GT wczoraj koło 18.00 róg modzelewskiego i domaniewskiej. Nie zdążyłem machnąć.

 

Odpozdrawiam :D

 

Pozdrowienia dla mojego imiennika w GT-ku dziś ok. 8 rano pod WORD Odlewnicza.

 

PS. Zdałeś? ;D

 

 

 

ZDAŁEM !!!! :yahoo: Pozdrawiam :D

 

Czyli świniaki przynoszą jednak szczęście! Do zobaczenia na moto w takim razie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla załogi Niebieskiej Imprezy WCI ..... z czarną maską i dachem oraz świnkami, z którą mijałem się w Jastrzebiej Górze ok. 13.20. machałem ale chyba kierownik nie dostrzegł. Następne pozdrowionka dla Srebrnego Forka II gen. z wiatrakiem o ciekawym nr rej.ENJOY (chyba dobrze zapamiętałem ) z którym mijałem sie w Chłapowie. Kiwka w obie strony była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla załogi Niebieskiej Imprezy WCI ..... z czarną maską i dachem oraz świnkami, z którą mijałem się w Jastrzebiej Górze ok. 13.20. machałem ale chyba kierownik nie dostrzegł.

Odpozdrawiam :-) a czym jechałes ? Bo serio nie widziałem... :-/

I pozdrowienia dla czarnego Forka turbo na złotych felgach spotkanego w Karwi :-) tablic nie widzialem stalem na balkonie ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...