Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejesze pozdrowienia dla szeregu Subarynek widzianych na trasie Jastrzębia Góra - Warszawa (E7). Niestety czekały na nie korki w kierunku wybrzeża. W większości to nowsze OBK i Forki, choć w oczy wpadł mi bordowy Forek z wiatrakiem który raźno odpychał się w koreczku, szary turbodziadek i zielona turbowanna. Niestety, w związku z tym, że jechałem pod słońce widoczność była mocno ograniczona, numerów blaszek ani świnek nie widziałem. AAA i we Warszawce mijała mnie lewym pasem Imprezka ze świnką z dużym napisem reklamowym z tyłu, tylko kurcze co tam było wyklejone ????? Człowiek stolyce zobaczył i zgupiał :). Reasumując, wszystkim Subarowiczom pędzącym dzisiaj nad morze życze takiej pogody jaką ja miałem przez dwa tygodnie i dobrego :krecka_dostal:

 

późno ale odpozdrawiam :D

nie było tak źle, przedmuchałem sobie trochę wiatraka na tójeczce :yahoo:

 

pozdrowienia dla srebrnego forka który wpuścił mnie dzisiaj na okopowej :) rzadko tamtędy jeżdżę i nie pamiętałem ze tam się zwęża :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla kierownika niebieskiego WRX-a z Kłodzka wyjeżdżającego w sobotę z Orlenu na Strachocińskiej we Wro oraz dla wesołej ekipki z bardzo ładnego białego GTka mijanego na Kowalskiej koło 3M ;)

Edytowane przez Marek Sieroszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy z piatku, kierownika srebrnego Legaca w Łodzi, było machane i mrugane z czarnego WRXa

Później w Łodzi w Sobotę wieczorem na skrzyżowaniu z ul.Ogrodową koło manufaktury kierownika czarnego STi ze świnkami .Bylismy na piechotę...nie robiliśmy scen
;)

 

I z niedzieli na zjezdzie z autostrady--Grodzisk Maz, niebieski oświniakowany STi, machałam, mam wrażenie że kierownik za późno się zorientował ,ale widział Czarnucha
:)
.

 

Również z niedzieli tylko koło 20.00 okolice Zarąb,Żabiej Woli i okolicznych wiosek ktoś nam machał z czarnucha na pomarańczowych felgach. Panowie tak mi się zagadali, że jak zapytałam "widzieliście kiwkę?" zapytali "eee kiedy?"
:biglol:
:biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy z piatku, kierownika srebrnego Legaca w Łodzi, było machane i mrugane z czarnego WRXa

Później w Łodzi w Sobotę wieczorem na skrzyżowaniu z ul.Ogrodową koło manufaktury kierownika czarnego STi ze świnkami .Bylismy na piechotę...nie robiliśmy scen
;)

 

 

Jeśli o Bloba chodzi to mogłem być ja tylko że to WRX ze znaczkami z przodu od STI

Pozdrawiam

Edytowane przez Marcin LU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienie dla kierownika srebnego OBK z czarną świnką na klapie. Widziany wczoraj nad Jeziorem Białym :yahoo:

Co prawda w innej sprawie...

Znasz może właściciela białego Forka I gen, LCH****? Spotkałem go w piątek w W-wie.

Forumowy? Jakby co, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla kierowniczki srebrnej blobowej Imprezy WRX kombi, z którą mijałem się ok. 14.30 na ul. Belwederskiej w Warszawie oraz nowej Imprezy STI w jedynym słusznym kolorze mijanej w okolicy Mniszewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...