Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam załogę buga wrx z urwanym wydechem (serio :D ) spotkaną w Ciechanowie, prawdopodobnego forumowicza widzianego w Olsztynie (rower i koszulka subaru), oraz kierowcę legacy szarego, uświnionego, widzianego dziś w Ojrzeniu (między Ciechanowem, a Płońskiem) - migałem z turbodziadka światłami, ale chyba bez zrozumienia.

Dzięki. Załoga buga z już naprawionym wydechem dotarła bezpiecznie do domu, pozdrawia i dziękuje za pomoc w trasie :)

Dokładnie - pozdrawiamy i dziękujemy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiego Lanosa WRX który stał niedaleko portu w Ustce tydzień temu na blachach SB..... oraz właściciela niebieskiego klasyka który tankował w czwartkowy dzień wolny w Pile na trasie wylotowej na poznań około godz. 18.oo, niestety stacji paliw nie spamiętałem :D

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam forumowicza GM, miło było poznać dzisiaj w Miedzeszynie B)

 

Miło było poznać Cię osobiście, chociaż Twój samochód rozpoznaję już od dawna. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na rejonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce bialego Audi a4 kombi, ktory mnie w dniu wczorajszym elegancko wpuscil na Marszalkowskiej. Na poczatku nie skojarzylem, ze zrobiles to celowo. Po chwili zobaczylem swinie na lusterku i bylo wszystko jasne ;) Dzieki i pozdrawiam raz jeszcze.

 

oraz dla kierowcy beżowego (? ;) ) klasyka WI widzianego dzis ok. godz. 9 na ul. Niepodleglosci - swinka na lusterku, a ja na rowerze ;)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę granatowego forka najnowszej generacji mijanego przed momentem na Bystrzanskiej w Bielsku

 

I jeszcze czarna Tribeca kawałek dalej w kierunku centrum.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez luki266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich będących w Augustowie i wracających wczoraj w ulewie do Warszawy :D Szczególnie srebrnego forka, z którym leciałem czas jakiś (ok 17-18) :)

Pogoda była piękna przez cały weekend, a w Augustowie subaru jak na lekarstwo... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...