Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre plywanie we wtorek bylo - caly dzien na 9 na Mewich :)

 

Nie wiem czy mozna zaliczyc to do pozdrowien.. Pare minut temu rozbity (bardzo grubo) blob stal na Wislostradzie (nieopodal fontann). Dokladnie ten egzeplarz:

http://www.apispower.pl/?page_id=42

 

Mam nadzieje, ze wszystko ok z kierowca..

 

Dowiem się.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3260013507405&set=t.100000536913912&type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrawiam kierownika z niebieskiej Imprezy bez zderzaka, ale za to z trzodą na lusterku, z którą się minąłem ok. 13-tej na przejeździe w Murckach :)

Byłem tak bardzo skupiony na przeleceniu 60-tką przez tory, że za późno cię dostrzegłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jest dzisiaj lista, świeżo po spocie :D huehue

 

tak wiec pozdrowienia dla Podolskiego, Sochy, Zero arta, Szubaru i całą ekipę, która odwiedziła dzisiaj stadion :))

 

ps. Czemu tak mało forczesterów ! :(

 

Bo to elitarny klub. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam @szubaru widzianego dzisiaj na Plowieckiej (skrzyzowanie z traktem lub.). Stalem na przystanku ;)

 

odpozdrawiam :) , trzeba było machnąć to bym podrzucił jechałem na spota pozdrawiam spotkanych, fajna miejscówka i dużo ciekawych samochodów B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam @szubaru widzianego dzisiaj na Plowieckiej (skrzyzowanie z traktem lub.). Stalem na przystanku ;)

 

odpozdrawiam :) , trzeba było machnąć to bym podrzucił jechałem na spota pozdrawiam spotkanych, fajna miejscówka i dużo ciekawych samochodów B)

 

No ale za pozno Cie zobaczylem. A ja dopiero z pracy wracalem... a tu taki spot mnie ominal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy sie nauczycie, że najwolniejszego powinniście wziąść na poczatek kolumny a nie zostawiać z tyłu.../!?!??!?!?!?!

 

Przecież w drodze na spot ja jechałem ostatni. jak zawsze zresztą :D

Również pozdrawiam spotowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy szarego Forka ze świnką, którego minąłem dziś rano na rowerze na skrzyżowaniu woronicza i krasickiego.. kierownik był zdziwiony że rowerzysta mu macha :P

Edytowane przez beren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...