Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam załogę bordowego forka ze świniami widzianego wczoraj na trasie między Pułtuskiem a Ostrołęką i dla czarnej turbowanny new age z Czerniakowskiej w Wawie.

 

To na pewno byłem ja. Przemierzałem wczoraj tą trasę x2.

Odpozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forka III gen. na WPR stojącego na parkingu nie daleko tesco w Kozienicach ;)

DAF co tam dziś w Kozienicach sie dzieję że nie ma gdzie w pobliżu tesco zaparkować? -_-

 

Dzisiaj w WKZ drastycznie wzrosła ilość osób obcujących z pedałami podczas VIII etap LOTTO Poland Bike Marathon i w związku z tym te utrudnienia. Niestety organizatorzy nie pomyśleli o zorganizowaniu dla gości osobnego miejsca do parkowania i zacieśniania więzi, dlatego uczestnicy musieli parkować gdzie popadnie. Ach ta organizacja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forka III gen. na WPR stojącego na parkingu nie daleko tesco w Kozienicach ;)

DAF co tam dziś w Kozienicach sie dzieję że nie ma gdzie w pobliżu tesco zaparkować? -_-

 

Dzisiaj w WKZ drastycznie wzrosła ilość osób obcujących z pedałami podczas VIII etap LOTTO Poland Bike Marathon i w związku z tym te utrudnienia. Niestety organizatorzy nie pomyśleli o zorganizowaniu dla gości osobnego miejsca do parkowania i zacieśniania więzi, dlatego uczestnicy musieli parkować gdzie popadnie. Ach ta organizacja :(

 

 

W ubiegłym roku chyba było podobnie :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- kierownika Forka Sturbo (LKR...) widzianego pod parkiem linowym pod Janowem Lubelskim

- kierownika Forka II po lifcie (KLI...), widzianego na rondzie w Kraśniku, którego kierownik, mam nadzieję, zauważył moją spóznioną kiwkę

- kierownika Forka III (czarny?), z którym wymieniliśmy kiwki na wlocie do Kraśnika od strony Lublina

- i wszystkich innych możliwe, że przegapionych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej turbo imprezy classic na rej.LU spotkanego na S8 w Warszawie w kierunku Pruszkowa ;)

Było pogonione i machane,niestety musieliśmy odbić na Bemowo więc nie mogliśmy lecieć dalej z Tobą :(

 

Dzisiaj pozdrawiam Serdecznie Pana z zielonego Forka SF spotkanego na rozlewiskach niedaleko Kuligowa z którym sympatycznie pogadaliśmy przez chwilkę o rozlewiskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej turbo imprezy classic na rej.LU spotkanego na S8 w Warszawie w kierunku Pruszkowa ;)

Było pogonione i machane,niestety musieliśmy odbić na Bemowo więc nie mogliśmy lecieć dalej z Tobą :(

 

Odpozdrawiam :) trochę za późno Was zobaczyłem, więc wystrzeliłem za Wami co by obmachać zgodnie ze sztuką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze poranne pozdrowienia dla dwóch IMPREZ-owiczów :)

TD74 - spotkanego w okolicach Galerii Motlochu

M@rcin - zmierzał Puławska w kierunku Warszawy, ja w przeciwną.

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownika niebieskiego hawka WRX WGM..... z którym trochę polataliśmy po trasie z Płocka :), potem siwy Lanos STI, chyba na WZ..... wisłostrada :) i Fala widziany w Sadybie :) na podziemnym.

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianego wczoraj w Pułtusku Saabaru 9-2x oraz dla j00m3r dzisiaj na Pawiej

 

wzajemnie odpozdrawiam :) i jeszcze zielonego forka co przejezdzal na Pawiej :)

Forek jest Taty mego więc odpozdrawiam w Jego imieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...