Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to tylko memy i w ogóle, ale te wszystkie wynalazki że "tu jej ojciec / tu jej chłopak" są tak bez sensu - kod do odblokowania telefonu to jest jedna z najcenniejszych rzeczy, jakie obecnie ludzie posiadają zapamiętane, obok pinu do karty bankomatowej i byle kto sobie tak o nie odczyta nic ani nie odpisze :D  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Turbo napisał:

kod do odblokowania telefonu to jest jedna z najcenniejszych rzeczy, jakie obecnie ludzie posiadają zapamiętane,

Wystarczy palec śpiącej osoby do czytnika przyłożyć delikatnie. Że o face ID nie wspomnę. :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

jak masz w twarzID włączoną opcję że wymaga uwagi czy coś tam takiego, to muszą być otwarte oczy i wzrok skierowany na ekran inaczej nie odblokuje.

W Androidzie możesz włączyć opcję, żeby rozpoznawanie działało również z zamkniętymi oczami, just saying :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skwaro napisał:

W Androidzie możesz włączyć opcję, żeby rozpoznawanie działało również z zamkniętymi oczami, just saying :D

 

Właśnie dlatego Android jest uznawany za bardziej otwarty system... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Turbo napisał:

Wiem że to tylko memy i w ogóle, ale te wszystkie wynalazki że "tu jej ojciec / tu jej chłopak" są tak bez sensu - kod do odblokowania telefonu to jest jedna z najcenniejszych rzeczy, jakie obecnie ludzie posiadają zapamiętane, obok pinu do karty bankomatowej i byle kto sobie tak o nie odczyta nic ani nie odpisze :D  

 

Jeszcze żeby dało się jakoś odflitrować te boomerskie hehe żona zła teściowa zołza rysowane stylem z "1001 dowcipów" z lat 90tych.. Koniecznie w jakości "Czterdziesta kopia która przelecaiała przez facebooka, instagrama, whatsappa i MMSy w Nokii 7110"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jasne że fejki. Nie wiedzieliście? No to mam ubaw.
A największa uciecha to z nieudolności memów. Większość tzw. memów to rozpacz. Przeklejone, objaśnione, demotywatory potrójnie objaśniają. Skopiowane bez sensu, typu ja robiący coś, nikt: ja: coś tam, zupełnie bez sensu.
Nawet poczucie humoru skopiowane z amerykańskich smętów.

A najfajniejszy jest wątek o korozji w Foresterze, co go ruda zawsze bierze

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

A może on dokonał abordażu...bo dwa zakręty wcześniej kolega mu "wyjechał" ;)

Za taką chamską próbę zepchnięcia z toru zakończoną wywrotką gość powinien się cieszyć że skończył tylko z plombą. Ja miałem wątpliwą przyjemność przekonać się osobiście jak to jest zostać wypchniętym z toru przez takiego nieogara, gdzie najpierw leciałem ja, a za mną moje moto, nie polecam nikomu...

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...