Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, aflinta napisał:

O co tu chodzi?

 

Hołownia się coś popłakał w czasie jednego ze swoich wystąpień w necie dotyczących konstytucji.  

 

Dla mnie kontekst śmieszny. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

Hołownia się coś popłakał w czasie jednego ze swoich wystąpień w necie dotyczących konstytucji.  

 

Dla mnie kontekst śmieszny. 

Próbują sugerować że Hołownia się przestraszy Putina i zacznie płakać. Jak się przestraszy to żonę w MIGu wyśle, ona się raczej nie przestraszy :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał:

Próbują sugerować że Hołownia się przestraszy Putina i zacznie płakać. Jak się przestraszy to żonę w MIGu wyśle, ona się raczej nie przestraszy :)

 

Jak chcesz coś zrobić a się np. dziecko rozpłacze to się rozmyślasz i tego nie robisz byle by tylko nie beczało. 

 

Putin uchodzi za najtwardszego gracza na światowej scenie politycznej ale łzy go rozczulają i zmienia zdanie... 

 

 

 

Może ten mem za skomplikowany jest. 

 

 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

Jak chcesz coś zrobić a się np. dziecko rozpłacze to się rozmyślasz i tego nie robisz byle by tylko nie beczało. 

 

Putin uchodzi za najtwardszego gracza na światowej scenie politycznej ale łzy go rozczulają i zmienia zdanie... 

 

 

 

Może ten mem za skomplikowany jest. 

 

 

Kto ich tam wie, teraz będzie wysyp takich memów na Hołownię.

 

A wracając do tematu wątku:

 

96001963_10157571715942701_6700314552749260800_n.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, chojny napisał:

 

Jak chcesz coś zrobić a się np. dziecko rozpłacze to się rozmyślasz i tego nie robisz byle by tylko nie beczało. 

 

Putin uchodzi za najtwardszego gracza na światowej scenie politycznej ale łzy go rozczulają i zmienia zdanie... 

 

 

 

Może ten mem za skomplikowany jest. 

 

 

To byl prosty mem. Tłumaczenie go jest przesada.:)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przymar napisał:

Ach te prawicowe memy. Takie lekkie, zabawne, trafiające w punkt. Ha,ha, ha. Może trzeba zatrudnić jakiś copywriter-ów, bo naprawdę słabe to. 

Jak na PiS lecą żarciki z poziomem soku z buraka nikt nie debatuje a tu widzę całe grono ekspertów dbających o poziom żartomemów. Miło :)

  • Lajk 4
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj minęło 39 lat od premiery "Misia". Tak się skojarzyło w związku z wyborami, które będą może za tydzień, rok, a może dwa. A karty do głosowania wydrukowane, zatem ...
 
... "trzymać w okładce, nie giąć, nie niszczyć, dwa lata będzie służyć".
 

 


fotka2.png

 

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, subleo napisał:
Wczoraj minęło 39 lat od premiery "Misia". Tak się skojarzyło w związku z wyborami, które będą może za tydzień, rok, a może dwa. A karty do głosowania wydrukowane, zatem ...
 
... "trzymać w okładce, nie giąć, nie niszczyć, dwa lata będzie służyć".
 

 


fotka2.png

 

Paradoksalnie powinniśmy się cieszyć że złamali prawo i olali wzór karty wyborczej ustalony przez PKW w lutym z określeniem dokładnej daty wyborów (mimo że kłamią że to ten wzór), bo byśmy mieli 30 mln kartek makulatury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, gumas_72 napisał:

Jak na PiS lecą żarciki z poziomem soku z buraka nikt nie debatuje a tu widzę całe grono ekspertów dbających o poziom żartomemów. Miło :)

A u was to murzynów biją. Żartów z PiS jest masa, poziom zróżnicowany, sporo chłamu. Ale zdecydowanie więcej jest pereł niż wysilone "produkty" jadące na totalną opozycję, zrobionych dla "równowagi medialnej". Takie jest moje odczucie.

BTW - to nic osobistego, jak historia uczy zawsze więcej jest beki z obecnie rządzących.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A u was to murzynów biją. Żartów z PiS jest masa, poziom zróżnicowany, sporo chłamu. Ale zdecydowanie więcej jest pereł niż wysilone "produkty" jadące na totalną opozycję, zrobionych dla "równowagi medialnej". Takie jest moje odczucie.

BTW - to nic osobistego, jak historia uczy zawsze więcej jest beki z obecnie rządzących.

 

Fakt totalniaki jadą się same. default_icon_mrgreen.gif

 

A najnowsza perełka ***** *** dotarła już pod strzechy?

default_icon_mrgreen.gif

 

Trolling is an art. ;)

A sokzburaka jest sztuką na poziomie "żenka".

Ale kasiorka wpada.

 

Wysłane z mojego mądrego telefonu

 

 

 

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przymar napisał:

A u was to murzynów biją. Żartów z PiS jest masa, poziom zróżnicowany, sporo chłamu. Ale zdecydowanie więcej jest pereł niż wysilone "produkty" jadące na totalną opozycję, zrobionych dla "równowagi medialnej". Takie jest moje odczucie.

BTW - to nic osobistego, jak historia uczy zawsze więcej jest beki z obecnie rządzących.

To chyba perełki tu do nas nie trafiają:blush: patrz dzieci z głowami politykow PiS-u. No nic mnie nadal dziwi potrzeba recenzji przy ciszy gdy leci szambo. Memy wklejam dla równowagi oraz liczę, że kiedyś  polityka-religia przestanie się pojawiać. Czasu jest dużo. 
 

  • Lajk 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gumas_72 napisał:

 patrz dzieci z głowami politykow PiS-u.

Bo jak pamiętam oddział radziecki z głowami POlszewików wraz z sugestią działania na rzecz Rosji to zabawne było.

9 minut temu, gumas_72 napisał:

Memy wklejam dla równowagi

To dawaj coś zabawnego, a nie ciosanego siekierą. Ja wrzucam coś rzadko, bo nie wrzucam byle czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, koziolek napisał:

Niebieski jak niebieski, ale BIAŁY :blink:

Gdzieś w USA. Rozmowa dwóch właścicieli Subaru:

- Sąsiad, patrz jakie ładne Subaru sobie zrobiłem! Sworznie mi tylko na zwrotnicach puściły, ale zrobi się. ;) Nie potrzebujesz czasem spoilera, bo mi linię zaburza?

- E... Ja już mam spoiler na swoim. Po co mi drugi, gdzie go zamontuję?

- Na dach...?

:dance:

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...