Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Nauczanie zdalne jest ok
Messenger. Rodzicielski chat:
Nauczycielka:
Dzień dobry drodzy rodzice!  Praca domowa na dziś to -
1. Przeczytać i opowiedzieć  swoimi słowami opowieść o tym " jak wiewiórka i jeżyk chodzili na terapię małżenską" str. 43-64 . Wypisać główne tezy.
2. Matematyka , wszystkie przykłady i zadania ze str. 83-124
3. Przyroda: pamiętamy  o tym aby nadal prowadzić dzienniczek pogody. Proszę  nie tylko zaznaczać skrupulatnie opady ale także ich intensywność i dokładną godzinè oraz kierunek i prędkość wiatru. (Przypominam aby zmierzyć ją oblizujemy palec i wystawiamy za okno).  Zrobić globus z papier mache i zaznaczyć na nim wszystkie stolicy świata.
4. Napisać wypracowanie na temat : "Economical problems in the third world countries"
5. Pan od muzyki pozdrawia i prosi nagrać video na którym wasze dziecko śpiewa Ave Maria.
Koniec.
Mama Wiktora:
Ludzie... nasze dzieci są w 2 klasie... Jaki globus? Jakie tezy? Jakie Ave Maria?  Pogrzało was? 
Tata Tomka:
Spier.....ajcie!!!
Mama Zuzi:
Cham ! Nic dziwnego że Pana syn cały czas na dzieci pluje! Moja Zuzanna wykonuje wszystkie zadania z ogromną satysfakcją. Ponieważ z powodu kwarantanny nie odwiedza teraz lekcje szermierki, karate, tańce i pianino to ma dużo wolnego czasu. Proszę Pani, niech zadaje więcej dodatkowo do opracowania w domu!
Mama Leny:
To koniec! Zamykam moja domową szkołę do odwołania, jutro wypisuje świadectwa moim małym dzięciołom i urządzam studniówkę. Proszę usunąć mnie z tego durnego chatu! 

Mama Piotrka:
Czy ktoś już czytał  te opowiadanie o wiewiórce i jeżyku? Co im terapeuta powiedział? Bo ja ze swoim   Tadkiem skoro rozwiodę się. Wczoraj prawie pobiliśmy się przez te durne lekcje. Ten głąb nie wie że w zadaniu najpierw wykonujemy mnożenie a potem dopiero dodawanie jeśli ono nie jest w nawiasach!!!
Mama Oli:
A ja na przykład nie rozumiem czemu nie można wszystkie dzieci zamknąć w szkole na cały czas kwarantanny? Z radością donosiłabym im jedzienie 4 razy dziennie.
Mama Piotrka:
Brawo, super pomysł !!!
Mama Wiktora:
Podtrzymuje !!!
Mama Zuzanki:
Co za głupi żart! Na zewnątrz panoszy się straszny wirus. Naprawdę jesteście gotowi ryzykować zrdrowiem dziecka ???
Mama Oli:
Mam 6 dzieci, pójdę na każde ryzyko. Mąż zaczął chodzić do sklepu bez maseczki i prosi ludzi żeby pokaszlali na niego. Ciągle ma nadzieję że zachoruje j jego zabiorą do szpitala jak najdalej od tego wariatkowa.  I wiecie co? Ja go rozumiem. 
Nauczycielka:
Prośba do mamy Oli, niech Pani przestanie w końcu zostawiać dzieci na progu szkoły i uciekać. To nie zmusi naszego  Pana Dyrektora szybciej otworzyć placowkę.
Mama Kasi:
Drodzy rodzice, gorąco polecam wszystkim mój  sposób  na odstresowanie się w tej ekstremalnej sytuacji. Co wieczór wypijam butelkę wina, izoluje się w szafie i krzyczę w poduszkę.
Tata Tomka: 
Powtarzam wszystkim  jeszcze raz: odpier.....lcie się z tym nauczaniem zdalnym i chatem rodzicielskim. Moj syn ma już tik nerwowy od waszych  zadań. Nie będziemy tego robić.
Tata Kacpra:
Koleś jestem z Tobą. Kupiłem swojemu młodemu trójkę prosiaków. Niech choduje a to nie wiadomo ile ta pieprzona izolacja jeszce potrwa a globusem się nie najesz
Mama Szymona: 
Jak oddać dziecko do domu dziecka tak aby nikt się nie dowiedział ?
Nauczycielka do rodziców Szymonka:
Tłumacze  Państwu już po raz setny, to jest chat rodzicielski a nie GOOGLE !!! W ubiegłym tygodniu cała noc szukaliście tutaj przepisu na babkę wielkanocną a mi telefon brzdękał! 
Mama Szymona: Osz...przepraszam Panią , niezręcznie wyszło...
Mama Irenki:
Moja Irenka zuch, zrobiła już wszystkie zadania. Proszę niech Pani da jej piątkę bo już wszystko zrobiła.
Nauczycielka:
Irenko, oddaj mamie telefon  natychmiast!  I nie bierz więcej bez pozwolenia. Co za swawola!
Mama Zuzanki:
Monia, nie wyobrażasz sobie jakie piźnięte rodzice są w klasie mojej Zuzanki i nauczycielka też.
Mama Zuzanki:
Ups...pomyliłam chat...
Mama Zuzanki:
Miałam na myśli grupę Zuzanki z zajęć z szermierki.
Tata Tomka:
Spier....laj!!!
Nauczycielka:
Wszystkie zadania proszę wysłać do 17.00. Do widzenia Państwu
Mama Zuzanki:
Wszystko zrobimy proszę Panią. Serdecznie dziękujemy Pani za pracę i zaangażowanie. Miłego dnia.
Mama Kasi: 
Ja pójdę znowu showam się do szafy...

1 godzina w nocy.
Mama Szymona:
Jak chlać i wyglądać jednocześnie  trzeźwo?...
O matko .... Co znowu nie tam wpisałam?...a to przeee praszam

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaca68 napisał:

Moja 14-latka uważa że internet był od zawsze. Znaczy nic nie jest starsze niż internet. ;)

 

Najpierw był internet, a dokładnie światłowody. Po wielkim wybuchu krążyły w nieładzie po wszechświecie i powoli robiły się z nich kłębki, a dopiero potem na nich zaczęły powstawać formy skaliste. Tak po miliardach lat powstały planety :D

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...