Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Woszkowaty napisał:

To chyba mops-eł ;)

W tej czapce każde z karykatur wygląda podobnie ;)

Mój był m.in kosmonautą, bandytą napadającym na bank i wiele innych. Jak się na to, to patrzy, to uruchamia się zwój kreatywności w mózgu, jak tu zrobić psu "przykrość", ku własnej uciesze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczna sytuacja w USA! Kumpel mowil, ze snieg pada od dwoch tygodni, temperatura ok. -16, wiatru do 120 km/h.
Sa odizolowani od swiata, a jego tesciowa caly czas patrzy przez kuchenne okno. Jesli w przeciagu kilku dni nic sie nie zmieni, to bedzie ja musial wpuscic do srodka

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipk93 napisał:

Dramatyczna sytuacja w USA! Kumpel mowil, ze snieg pada od dwoch tygodni, temperatura ok. -16, wiatru do 120 km/h.
Sa odizolowani od swiata, a jego tesciowa caly czas patrzy przez kuchenne okno. Jesli w przeciagu kilku dni nic sie nie zmieni, to bedzie ja musial wpuscic do srodka

niech się nie przejmuje, złego diabli nie biorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gumas_72 napisał:

Na poprawę humoru: sprawdziłem samochód (Volvo C30) po VINie- facet zgubił gdzieś 250 000 km :facepalm::biglol:

Ty nigdy niczego nie zgubiłeś? się czepiasz.

 

 

Wyciągam dzisiaj świeże ręczniki, dla 6 latki jakiś z ładny z postaciami z Disneya i dla siebie Subarowy. Na co córka patrzy tak na mnie i mówi "tato a mogę ja się wycierać w ten Subaru, a ty w mój". :mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...