Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niejako z obowiązku ;) muszę wrzucić tę reklamę (która niestety jest obcięta). Była jeszcze bardziej kozacka, gdzie dłużej była pokazana praca zaworów. Przy okazji macie na końcu, jak poprawnie się wymawia nazwę samochodu (0:19 sec), bo często wymowa jest tak, jak "bajka" np o Bolku i Lolku, czy misiu uszatku. Nie, to nie jest baja  ;)  Ps Armstrong sportowo nie dał rady i pewnie dlatego kasują reklamy z YT . Na to wychodzi, że Subaru nie chce być kojarzone z dopingowcem. Zrozumiałe...  W ogóle zakręcona historia, ale pomysł na zatrudnienie tego sportowca w szczycie, kiedy jeszcze nikt o niczym nie wiedział,  było w tamtym czasie wg mnie mocnym ruchem.

 

Edytowane przez Qubu666-Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serialu The Office przewija się bardzo dużo subaru, kilka osób z głównej obsady ma subaru, pojawia się też Saab 9-3x (czyli impreza) No i ewidentnie ktoś z ekipy filmowej ma niebieskie SG bo jak są sceny parkingowe gdzieś w terenie to zawsze się przebija w tle.

image.png.652a92f02f60b1274ce7cf544fdb4350.png

image.png.d9047b82f47e6dabdecd686372e9d9a8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rosaskc napisał:

Po hiszpańsku? Subaru Baha?

Dokładnie :) Jest z tym mały "pasztet", ale idzie dojść do ładu. No i jest "historyjka" ciekawa z tym "Baja" .

Półwysep Kalifornijski, który leży... w Meksyku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Baja_California_Sur

Jak to się wszystko połączy + doda jeszcze to:

 

To już wszystko pewnie się wyjaśniło. Dlaczego: nazwa jest po Hiszpańsku, dlaczego taka i dlaczego fura wygląda, jak wygląda ;)

Ps. Jeden raz tylko podszedł do mnie koleś pogadać o furze i wypowiedział dobrze nazwę, więc ogólnie luz, bo samochód nie jest "w obiegu" i ludzie nie są oswojeni,ale co najlepsze... wstydzą się mówić Ba-ha -serio ;P . Oczywiście to, że temat niepopularny, nie ma znaczenia, bo miliony VW jeżdżą u nas w kraju, a często wiara mówi "WolCwagen" :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie coś takiego, że jak się ogląda cokolwiek i pojawią się plejady, to z automatu pod nosem mówicie cicho "subaru"?

 

Na netfliksie obejrzałem tego zostań przy mnie- bo jest impreza w miniaturce- słaby jest okrutnie ten serial.

AAAAle znalazłem słabszy na prime (też jest subaru w miniaturce):

 

https://www.filmweb.pl/serial/Ścigając+sprawiedliwość-2018-863239

 

niebieski STI hawk na taxi, gra aktorska solidne 2/10. Już w 7 minutach dojrzałem z 5 wtop, nie mówiąc o tym, że podmieniają hawki na 2 różne sztuki nawet jednym ujęciu. (Zgadzają się tylko charakterystyczne felgi na niebieskim hawku- ale jeden ma zegary na konsoli, drugi w słupku, zapinki na masce i ich brak, dyfuzor tylnego zderzaka i brak, oznaczenia na klapie i brak, szyby ciemne i bez folii oraz wiele innych detali)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...