Skocz do zawartości

Qubu666-Baja

Nowy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Qubu666-Baja

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Gorzów Wlkp
 • Auto
  Subaru Baja 2.5 SOHC 165hp 2003
 1. Qubu666-Baja

  Filtr przeciwpyłkowy Legacy III - INSTRUKCJA

  Witam. Odgrzewam tego smacznego dla wszystkich kotleta. dzięki wam nie będę miał "zapaszków" w samochodzie
 2. Witam. potrzebny mi jest taki czujnik uderzenia o numerze 98231AE06A, ale mam do kupienia 98231AE02A .Wyglądają tak samo z zewnątrz,ale czy jest jakiś "niuans" w środku, co po zamontowaniu tego czujnika wywali błąd "Airbag" na desce,a błąd zapisze w "crash data" ,lub "odpali" poduchę? może to jest tylko cyfra podpowiadająca,że ta jedna cyfra to 6-Baja, 2-Outback, 3-Legacy? Czy ktoś z was wie o co chodzi? Może "flaki" są takie same,ale w środku na jakiejś kości pamięci jest zapisany numer 98231AE06A i sterownik airbag go "sprawdza" (tak logika by nakazywała). Jeżeli tak to czy można przeprogramować czujnik uderzenia z numeru 98231AE02A na prawidłowy 98231AE06A ? Trochę pytań jest,ale muszę to rozgryźć...
 3. Mam pytanie do Was. Brakuje w moim samochodzie kilka plastików wnętrza lub są też połamane.Konkretnie konfiguracja czarna skóra/ciemny grafitowy plastik. Czy są jakieś kody wszystkich plastików wnętrza,żeby na pewniaka wiedzieć,że to jest to samo (nawet jeżeli słońce rozjaśniło panel w innym modelu/dawcy z którego będę chciał pobrać boczki i była by delikatna różnica w kolorach) . Kolorów wnętrza było mnóstwo z tego co oglądałem. kombinacje skór/welurów/plastików jasnych i ciemnych. Uffff... dobrze by było. Jest jakaś lista tych kolorów plastików w różnych konfiguracjach?
 4. Witam. Temat jest taki. Po zakupie zdiagnozowałem (mruganiem ) kody błędów systemu airbag. Na tapecie moi zwycięzcy są następujący: sterownik airbag idzie do czyszczenia "crash data(błąd 11), airbag kierowcy (błąd 25) , i ostatni "delikwent" tj czujnik uderzenia,prawy (błąd 31). 1 pyt. Sterownik mam o numerze 98221AE19A,ale czujniki uderzenia (dokupione) mam o inny numerze. Podejdą inne numery do tego sterownika? zadziała wszystko ok? 2. pyt gdyby system nie zadziałał z innym numerem , to można te czujniki jakoś "zaprogramować" pod ten sterownik? 3. czy informacje "crash data" są zapisywane w sterowniku tylko "po strzale"? (chodzi o próby bez konsekwencji z podpinaniem innych ,niż mój numerów czujnika uderzeniowego) 4. Może ktoś z Was posiada dostęp do części o tym numerze? sterownik airbag i czujniki uderzenia.
 5. Qubu666-Baja

  Subaru Baja - pick-up czy Legcy z otwartym bagażnikiem?.

  Wszystko to samo , tylko z tego co mi wiadomo (jeszcze nie musiałem wymieniać) , to tylne amortyzatory są inne (samo-regulowane,podchodzące tylko pod ten model).
×