Skocz do zawartości

Wymiana przednich sanek (OBK 2001)


Qubu666-Baja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i mam szybkie krótkie pytanie do ludzi którzy wymieniali przednie sanki, wózek etc. 

- czy wymieniając sanki, to wymienialiście też strzemiona? Jak to fachowo powinno być? "Jadąc" z tematem na logikę, to po "strzale" element trzymający sanki dobrze byłoby wymienić. 

Jak sprawa wygląda w praktyce... Kupiłem furę z lekko przestawionym prawym mocowaniem wahacza na wózku, co za tym idzie fura nie jedzie jak "po szynie", a lekko (co w sumie ważne w tym temacie) odbija w prawo. Inne rzeczy (priorytety) porobione, to czas na prostowanie sprawy ;)

W takim stanie jeżdżę już 5lat. Długo, ale po prostu nie doskwierało aż tak

Jest to pozycja na liście do odhaczenia i tyle.

dlaczego pytam o to... Bo chwilę się muszę nagimnastykowac, żeby "ściągnąć" takie strzemiona ze świata, bo mam wersję US

nr OEM 20540AC000. 

Ps. napiszcie czy zakładaliście stare strzemiona i jak się samochod zachowuje itd.

ps2 po "strzale" jakieś naprężenia mogły tam powstać i pewnie dlatego lepiej wymienić na nowe, ale chcę znać wasze, fachowe zdanie i własne historie na ten temat.

(Zero bicia piany, zero rzeźby i druciarstwa ;). Suche fakty - to My ;) )

PS3 sanki już kupione i czekają na wiosenną wymianę ;) . Zostają tematy jak wyzej

Edytowane przez Qubu666-Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...