Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam nadzieje, że będą kolejne serie, to że nam tutaj nowe TG się nie podoba to nie znaczy że nikomu się nie podoba i zaraz trzeba wyrzucać do kosza... To nie nasze pieniądze więc co nas to obchodzi co tam robią i ile serii będzie ;) Więcej luzu Panowie :P

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem wyluzowany, ale kierownictwo BBC ma pewnie pelne gacie...  z tego co mozna dzisiaj znalezc w necie, to BRAK pozytywnych komentarzy o nowym TG. jedynym ratunkiem dla tego programu, jesli chca go zostawic na antenie - zmienic nazwe!!!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tę polityczna poprawność robimy to ja proponuje żeby w rap teledyskach wprowadzić obowiązkowo reprezentatywną etnicznie religijnie i seksualnie grupę gejów lesbijek białych Azjatów, kobiet w ciąży, emerytów, niepełnosprawnych i muzułmanów itd. coby poprawniej było i na pewno poziom muzyki to podniesie tak samo jak top geara :)

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czerstwe gagi, nienaturalne dialogi i atmosfera jak w cyrku ARENA

Dobrze powiedziane. Teraz dopiero widać, że "oryginalna" trójka prowadzących, nazywana przez niektórych błaznami, była w istocie mistrzami takiej formuły. Silenie się na odtworzenie tego klimatu poskutkowało  straszną "sztucznizną". No i ten Evans... nie dość że średnio sympatyczny, to jeszcze jakiś taki narwany, miało się wrażenie że wszystko co robił było jakieś takie niedokończone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem, ok, próbowałem obejrzeć - po 25 minutach dałem sobie spokój - program robiony na siłę, bez polotu i luzu, a główny prowadzący wyjątkowo mnie irytuje - chyba sobie odpuszczę kolejne odcinki, bo szkoda mojego czasu i nerwów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Harris nie będzie występował? Będzie się pojawiał tylko w Extra Gear?

 

Wczoraj oglądnąłem całość, w zasadzie tylko Matt'a przełknąłem, wszystko inne do bani (zwłaszcza wyścig Chrisa z Sabine) może poza tylko jeszcze tym szutrowym odcinkiem "rajdowym", który chociaż ciut coś ciekawego wprowadza ;)

Czekam na nowy odcinek bo pojawią się interesujące mnie fury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze największy problem to to ze próbowali zachować na sile stara konwencje i to położyło ten odcinek.

Ja dam im szanse piloty sa zawsze ciężkie i liczę na to ze odcinki z harrisem bedą fajne aczkolwiek zgadzam sie z przedmówcami Evans to wybitnie irytujący typ i myśle ze po części tu leżeć problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem i w sumie uwazam, ze nie bylo zle :) Zbyt duzo ludzi chyba od samego poczatku oczekiwalo kleski i teraz szuka czynnikow na potwierdzenie swojego zdania... Evans jest denerwujacy? A Clarkson niby nie byl? Nadety z niego bufon i ohydny typ! Ale sie wszyscy do niego przyzwyczailismy :)

LeBlanc musi sie troche rozkrecic - ze potrafi byc duzy i glosny to wiemy przeciez z Friendsow. Klimat zartowania sobie z niego bo przeciez jest gwiazda to fajny akcent - pewnie bedzie sie przewijal przez kolejne odcinki ;)

Jedyne do czego moge sie przyczepic to scenariusz. Na poczatku troche za szybko przeszli do "challenge". JEST nowa formula, SA nowi prowadzacy - trzeba bylo temu poswiecic troche wiecej czasu. Caly cel challenge'u byl troche niejasny, jazda Reliantami troche taka ... bez polotu. Znacznie lepiej sie zrobilo od momentu pojawienia terenowek :) To juz byla przyjemnosc ogladac. Test Ariela Nomad przez Leblanca byl bardzo fajny - znowu nawiazanie do jego gwiazdorowosci z paparazzi... super :D Musi tylko nabrac troche odwagi, zeby tez wyrazac sie nt. samego samochodu.

 

Walka na namierzanie przez Chrisa i Sabine mi sie podobala :) Fajna zajawka no i scena z rzygajacym pilotem... :biglol:

 

Za to zawiodlem sie chyba najmocniej na gwiazdach. Totalnie zabraklo elementu wywiadu z nimi. Niczego tak naprawde nie opowiedzieli o tym, co wlasnie robia, czym sie zajmuja, brak anegdotek, wszystko na szybko, hop, hop! Zart z Ferrari i Porsche 918 udany, ale ta czesc programu tak naprawde minela zanim na dobre sie rozpoczela...

 

bede ogladal, a co! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...