Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, szczęka Coultharda w połączeniu z fryzurą Rutkowskiego robią za wzór kwadratu w Sevres.

 

Moim zdaniem (jeśli faktycznie do tego dojdzie) z Sabine i Harrisem to już nie będzie to samo. Żadne z nich nie da z siebie robić takiej fai jak Hammond i May, a jeśli dadzą to efekt będzie obawiam się że słaby... Wszystkie te ustawiane wyścigi po różnych krajach - ciężko mi to sobie wyobrazić z udziałem takich kierowców jak w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z Sabine i Harrisem to już nie będzie to samo

I całe szczęście. Powielanie pomysłu z poprzedniego TG, to byłby największy błąd BBC, bo każdy widz traktowałby to jako marną imitację starej trójki. BBC musi zmienić format i mam nadzieję, że nas miło zaskoczą. Harris i Sabine dobrze wróżą. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No to pięknie...  :huh:

 

Matt LeBlanc joins Top Gear!

 

 

http://www.topgear.com/car-news/top-gear-tv/matt-leblanc-joins-top-gear

 

:facepalm:

dzisiaj Tłusty Czwartek czy Prima Aprilis?

w sumie LeBlanc wykręcał niezłe czasy w aucie za rozsądną cenę - ale... serio? :wacko:

oho, post nr 400 :) jeszcze kilka i pęknie tysiąc :D

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHaM nie wrócą - nie oszukujmy się, a TG powinno umrzeć śmiercią naturalną - teraz czeka nas pewnie jeden, może dwa sezony równi pochyłej i robienia programu "na siłę" a potem koniec, smutny i zapewne żenujący :(

zastanawia mnie tylko, jaką ostatecznie formułę przybierze nowy program naszego dzielnego trio (a może tria?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Liczyłem na obecność Harris'a i Schmitz. Mogliby się wtedy pokusić o wielkoformatowe "Fifth Gear Plus" z profesjonalizmem wspomnianej dwójki i odrobiną fantazji Evansa. Nic na siłę, w innym stylu niż wcześniej, ale jednak estetyczne i do przetrawienia dla entuzjastów. A powoli robi się coś na kształt TG USA. Nie lubię LeBlanca, nie znoszę tego serialu z którego jest znany (wikipedia podaje nazwę Friends/Przyjaciele), nie będę oglądać TG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzą co robić... jak nie ma pomysłu i koncepcji to tylko czekać sceny kończącej.... albo powrotu trzech niepokornych i ostrej jazdy bez trzymanki  :rolleyes:

Lubię gościa, ale do Top Gear'a pasuje jak świni siodło, niemniej jednak... ja bym poczekał z ocenami do premiery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@BartZ, - straszny optymista z Ciebie, chociaż... każdy z nas będzie porównywał nowe TG to tego z poprzednią ekipą bo to nieuniknione - o ile nie będą teraz na siłę chcieli być zabawni to może nie będzie tak źle, ale "czar" TG bezpowrotnie minął wraz z odejściem CHaM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Da marzo su SKY 1 TOP GEAR ITALIA!!!
a w nim testy każdej Alfy (o ile będą chciały jechać) :D - wiesz chojny, kasa się liczy i tyle ;) może chociaż dadzą Stiga w wersji bunga-bunga :P

 

 

Alfy są spoko... najlepsze jak stoją i się je podziwia ale i tak jakoś Alfa to Alfa, Bella ma coś w sobie ;) 

 

 

Lubię gościa, ale do Top Gear'a pasuje jak świni siodło, niemniej jednak... ja bym poczekał z ocenami do premiery

 

Nie wiem czy chce to oglądać...  może lepiej pamiętać tylko stary, dobry Top Gear. Wersje US czy AUS są nie do oglądania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Alfy są spoko... najlepsze jak stoją i się je podziwia ale i tak jakoś Alfa to Alfa, Bella ma coś w sobie ;)
oj tak, mają coś w sobie - potencjał naprawczy ;) a jak stoją i się je podziwia to prawie się nie psują ;)

faktem jest jednak, że Alfy stylistycznie to absolutny top - przynajmniej dla mnie, a jak jeszcze mają napęd "z koniczynką" i akurat są sprawne, to bardzo fajnie się nimi jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Da marzo su SKY 1 TOP GEAR ITALIA!!!
a w nim testy każdej Alfy (o ile będą chciały jechać) :D - wiesz chojny, kasa się liczy i tyle ;) może chociaż dadzą Stiga w wersji bunga-bunga :P

 

 

Alfy są spoko... najlepsze jak stoją i się je podziwia ale i tak jakoś Alfa to Alfa, Bella ma coś w sobie ;)

 

 

Lubię gościa, ale do Top Gear'a pasuje jak świni siodło, niemniej jednak... ja bym poczekał z ocenami do premiery

 

Nie wiem czy chce to oglądać...  może lepiej pamiętać tylko stary, dobry Top Gear. Wersje US czy AUS są nie do oglądania. 

 

Też próbowałem i US i AUS... nie dałem rady :facepalm:

 

IMHO porównywanie nowego do starego mija się kompletnie z celem. Clarkson zbudował taką legendę, że chyba nic nie jest w stanie jest pobić.

Dlatego uważam, że na nowe wcielenie trzeba będzie spojrzeć zupełnie inaczej... jak na nowy program moto, chyba...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Też próbowałem i US i AUS... nie dałem rady :facepalm:
Dziecinnosc wersji amerykanskiej skutecznie odstraszyla mnie od ekranu. Na szczescie starty dobry Top Gear nakrecil tyle ze mozna co jakis czas wrocic jak do czegos nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...