Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie mam ale za chwile będe miał :twisted: :cool:

 

http://www.mininova.org/tor/808894

 

to jest TG special, a tu male summary:

Jeremy Clarkson, James May and Richard Hammond are racing to the North Pole, Jeremy and James are in a specially adapted pick-up truck, while Richard is on a sled pulled by a team of huskies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, o co chodzi z tymi torrentami bo jeszcze się nie połapałem...?

Bilex, w skrócie to taka forma p2p (peer-to-peer). Sciagasz sobie maly pliczek - tzw. torrent, uruchamiasz go w specjalnym programie (najlepiej Azureusie- do sciaganiecia za free) i sciagasz od ludzi. Im wiecej ludzi udostepnia to co Cie interesuje tym szybciej Ci sie to sciaga. Proste jak konstrukcja cepa :)

 

PS

ty sie nie chwal tylko podeślij w jakimś ludzkim formacie...

bardziej ludzkiego niż torrent się nie da :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, o co chodzi z tymi torrentami bo jeszcze się nie połapałem...?

Bilex, w skrócie to taka forma p2p (peer-to-peer). Sciagasz sobie maly pliczek - tzw. torrent, uruchamiasz go w specjalnym programie (najlepiej Azureusie- do sciaganiecia za free) i sciagasz od ludzi. Im wiecej ludzi udostepnia to co Cie interesuje tym szybciej Ci sie to sciaga. Proste jak konstrukcja cepa :)

 

PS

ty sie nie chwal tylko podeślij w jakimś ludzkim formacie...

bardziej ludzkiego niż torrent się nie da :razz:

 

Taki nowy emule znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nowy emule znaczy?

 

Troche madrzejsze, ale efekt ten sam. Czyli kryminal :twisted:

 

O to to!

 

Dlatego od czasu kiedy wszystkie komputery mam firmowe nie instalowałem żadnego oprogramowania P2P - stąd też wynika moje zacofanie. Zatrzymałem się w 2002 roku na Kaaazie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od czasu kiedy wszystkie komputery mam firmowe nie instalowałem żadnego oprogramowania P2P - stąd też wynika moje zacofanie. Zatrzymałem się w 2002 roku na Kaaazie... :mrgreen:

 

Czyli - nie dosyc, ze pojdziesz do nieba, ubozszy o wiele wrazen, to jeszcze nie spotkasz nikogo z nas, bo wszyscy procz Ciebie trafimy do piekla? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to!

Z tego co mi wiadomo to kompa ściągającego coś poprzez torrenta jest o wiele trudniej namierzyć niż w przypadku jeśli ktoś używa jakiś bearsharów, kaaz, emuli itp. To na innej zasadzie działa.

 

Żeby być trendy to można powiedzieć, ze to inna technologia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od czasu kiedy wszystkie komputery mam firmowe nie instalowałem żadnego oprogramowania P2P - stąd też wynika moje zacofanie. Zatrzymałem się w 2002 roku na Kaaazie... :mrgreen:

 

Czyli - nie dosyc, ze pojdziesz do nieba, ubozszy o wiele wrazen, to jeszcze nie spotkasz nikogo z nas, bo wszyscy procz Ciebie trafimy do piekla? :mrgreen:

 

Piekło? Nieeee...

 

Raczej:

 

sincityhartiganenprisonxb0.th.jpg

 

:twisted: :razz:

 

 

Mówimy oczywiście cały czas o komputerach firmowych... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qtorrent mniej zamula system - bo Azureus to porazka pod tym wzgledem (IMO)

Ano fakt, Azureus strasznie zamula.

 

Ale koniec offtopa, to nie jest temat o piekle i niebie, pojsciu do wiezienia czy torrentach tylko o Top Gear :wink:

 

Ja odcinkiem specjalnym będe się cieszył dopiero za kilka godzin - ściągam wersje 700mb. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...