Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Długi wywiad z Clarksonem, o tym jak dużo stracił rok temu, o tym jak zamknął sie w izolacji na 5 miesięcy, o tym "skandale" wcale nie były skandalami w oczach ludzi obrażanych, o tym jak media wchodziły mu z butami do życia prywatnego i wiele więcej...

 

http://muggs8787.tumblr.com/post/141278829433/jeremy-clarkson-my-worst-year

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie skojarzenie:

Stare zespoły rockowe takie jak Led zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Joy Division, The Doors... w porównaniu do dzisiejszych stworzonych na castingach, dla których tworzą teksty i muzykę sztaby ludzi, co się znają...

 

 

ech.... :facepalm: 

 

To pewnie będzie niezły program, ale bez duszy....albo, chyba zostanę zbanowany za to słowo ;)bez "jaj" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem otwarty na nowe rzeczy i dam im szansę a potem będę oceniał ;) na razie jestem rozdarty bo niby oczekuję czegoś nowego a niby czegoś takiego samego co z kolei "śmierdzi" podróbką... Oczywiście na pewno zostanie profi wykonanie, genialne zdjęcia, niesamowite miejsca na Świecie, super fury, ogromny budżet itd. ale zupełną niewiadomą pozostaje "czynnik ludzki" czyli jak przyjmiemy nowe twarze, jak będziemy odbierać podrabiany i usilnie wprowadzany humor (tak mi się pokazał ten trailer) itd. Mam jakieś obawy ale już nie mogę się doczekać nowej serii bo niezależnie od prezenterów i tak będę oglądał każdy odcinek i wolę żeby Top Gear nadal był niż żeby go nie było ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem otwarty na nowe rzeczy i dam im szansę a potem będę oceniał ;) na razie jestem rozdarty bo niby oczekuję czegoś nowego a niby czegoś takiego samego co z kolei "śmierdzi" podróbką... Oczywiście na pewno zostanie profi wykonanie, genialne zdjęcia, niesamowite miejsca na Świecie, super fury, ogromny budżet itd. ale zupełną niewiadomą pozostaje "czynnik ludzki" czyli jak przyjmiemy nowe twarze, jak będziemy odbierać podrabiany i usilnie wprowadzany humor (tak mi się pokazał ten trailer) itd. Mam jakieś obawy ale już nie mogę się doczekać nowej serii bo niezależnie od prezenterów i tak będę oglądał każdy odcinek i wolę żeby Top Gear nadal był niż żeby go nie było ;)

 

Popowe płyty zwycięzców Idoli i innych Talentów też są profesjonalnie wykonane, nagrane, teksty pisali eksperci, muzykę profesjonaliści, a teledyski nakręcone w fantastycznych lokacjach.

 

A mimo to jakoś nie mam ochoty ich kupować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem otwarty na nowe rzeczy i dam im szansę a potem będę oceniał ;) na razie jestem rozdarty bo niby oczekuję czegoś nowego a niby czegoś takiego samego co z kolei "śmierdzi" podróbką... Oczywiście na pewno zostanie profi wykonanie, genialne zdjęcia, niesamowite miejsca na Świecie, super fury, ogromny budżet itd. ale zupełną niewiadomą pozostaje "czynnik ludzki" czyli jak przyjmiemy nowe twarze, jak będziemy odbierać podrabiany i usilnie wprowadzany humor (tak mi się pokazał ten trailer) itd. Mam jakieś obawy ale już nie mogę się doczekać nowej serii bo niezależnie od prezenterów i tak będę oglądał każdy odcinek i wolę żeby Top Gear nadal był niż żeby go nie było ;)

A ja podzielam Twoją opinię. Clarksona nie da się zastąpić, podrobić, nie ma jego substytutów, ale program... pożyjemy zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ten trailer w porządku. Fakt faktem clarksona i spolki nie da się raczej zastąpić co najwyżej nie udolnie podrobić. Ale ja tam zawsze jestem za dwoma 'dobrymi' show zamiast jednego ;) konkurencja smaczna i zdrowa.

Edytowane przez mar3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze nikomu nie chodzi o robienie "A versus B", a raczej o zwiekszenie ilosci fajnych programow motoryzacyjnych. Sam May mowi,  ze nie beda prowadzic "rywalizacji" z Top Gear :) Sam licze na to, ze program trojcy odejdzie od kanonu testowania samochodow sensu stricte, a beda sie skupiac na tym, co lubili chyba najbardziej, czyli podroze do roznych zakatkow swiata - cos jak humorystyczne epizodu programu dokumentalnego  ^_^

 

http://www.theguardian.com/media/2016/mar/27/james-may-chris-evans-top-gear-amazon

 

" 'It is massively expensive what we are doing, for reasons that I hope will become apparent when you see it. We are doing it over three years and there are going to be 30-plus long episodes. So no, we haven’t all been out and bought a yacht. I’ve got a new pair of trainers, that’s the only difference in my life since I started working for Amazon.' (...) It will also leave the TV studio behind, disappointing devotees of the “cool wall” but an exciting prospect for fans of Top Gear’s sumptuously filmed location shoots. (...) 'We are making a series of TV films and we don’t have a base. (...) It’s not a war, these things can coexist. We can have Amazon and Netflix and the BBC and BT Sport and people can make choices, that’s what modern life is all about' "

 

A tymczasem bedzie jeszcze jeden z tych nieliocznych, ale jakze uroczych!, programow Maya na BBC :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CHAM ujawnili nazwę swojego nowego programu: The Grand Tour - dla mnie słabo i jakoś tak nijako - nie mogli tego nazwać np. Broken Piston czy coś w tym rodzaju?

 

 

A Jalopnik wyjasnia dlaczego jednak taka nazwa ma sens - powolujac sie nawet na naszego forumowicza (?) BelegUS :D

 

http://jalopnik.com/the-former-top-gear-trios-new-amazon-shows-name-explain-1776155473

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mysle, ze moze istnieje ryzyko, ze to zbieg okolicznosci... :P

 

Przy takiej kasie, o jakiej jest mowa, nie ma miejsca na zbiegi okolicznosci :P Calkiem mozliwe, ze wymyslanie nazwy zostalo zlecone jakiejs wyspecjalizowanej firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mysle, ze moze istnieje ryzyko, ze to zbieg okolicznosci... :P

 

 

Chciałbyś...  :P

 

Forumowicze zdobywają świat, fejm, wbijają się na salony i do TopGear'a  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze mysle, ze moze istnieje ryzyko, ze to zbieg okolicznosci... :P

 

Przy takiej kasie, o jakiej jest mowa, nie ma miejsca na zbiegi okolicznosci :P Calkiem mozliwe, ze wymyslanie nazwy zostalo zlecone jakiejs wyspecjalizowanej firmie

 

 

Mialem na mysli nazwe uzytkownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...