Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeszcze mysle, ze moze istnieje ryzyko, ze to zbieg okolicznosci... :P

 

Przy takiej kasie, o jakiej jest mowa, nie ma miejsca na zbiegi okolicznosci :P Calkiem mozliwe, ze wymyslanie nazwy zostalo zlecone jakiejs wyspecjalizowanej firmie

 

 

Mialem na mysli nazwe uzytkownika ;)

 

 

Ano tak.. nie zorientowalem sie.. moja culpa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym dać nowym gwiazdom szansę, poczekam na kolejne pomysły...

 

Ciągle "słyszę" Trzech Klownów w tej scenografii i z niecierpliwością czekam na Grand Tour.

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określę to jednym słowem: hałaśliwy

 

Ten Evans jest wku....rzający, źle się go słucha, ogląda. Ogólnie widać, że starają się naśladować poprzedników, ale brak szansy na powodzenie, nie mają tej lekkości, a żart wydaje się być przygotowywany, albo kiepski.

Sabine to jakaś porażka, z Niemców to w tym programie się zazwyczaj żartowało ;) , a teraz go prowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem może z 10 minut bo miałem inną robotę jeszcze, ale faktycznie Evans hałaśliwy i biega po całym studiu. Z ciekawości będę oglądał ale też nie sądzę żebym się jarał czymś więcej niż widokami i furami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było pod koniec - nie wiem, zdrzemnęło mi się ;) .

Dam im szansę i popatrzę za tydzień, może tym razem nie zasnę przed napisami końcowymi. Jak dla mnie było to wszystko trochę za bardzo "na siłę" - chcieli zmian, a jednocześnie starali się zachować formę programu. Wyszło... trochę średnio, może z przyczyny "nadpobudliwego" Evansa, może dlatego, że chcieli zacząć "z grubej rury" i IHMO przesadzili (program, tak jak prowadzący, też dostał ADHD). Ale oddając sprawiedliwość - łatwo nie mają, żeby nie powiedzieć, że zmierzenie się nowej obsady z legendą Panów C, H, M jest z góry skazane na porażkę. Najciekawszy (jak dla mnie) wątek - porównanie Willysa (Jeepa) MB z LR Series I (wreszcie Brytole oficjalnie przyznali, że "oryginał" jest lepszy, wbrew temu, co głoszą zwolennicy "zielonego jaja" ;) ), z drugiej strony z tego porównania można było wyciągnąć znacznie więcej.

 

Anyway, jak mawiają na wschodzie - pożyjemy, zobaczymy, choć mam takie wrażenie, że po pierwszym odcinku GT z nowego TG zostanie niewiele.

 

Pozdrawiam,

Piotr.

Edytowane przez Piotr_T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans to jest dobry do radia, nie w TV.

 

"Joey" jakiś taki przygaszony, przez brytolii.

 

Nic ciekawego, to było wiadome że TG umrze śmiercią naturalną  i teraz to się tylko potwierdziło.

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...