Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie ma Top Gear bez Clarskona. Swoją drogą BBC walnęło jak dzik w sosnę, zarżnęło kurę znoszącą złote jajka z powodu jakiegoś nic nie znaczącego typa, który wkurzył Clarksona i dostał w trąbę. Ja bym na ich miejscu zapłacić temu producentowi nawet i milion funtów odszkodowania, żeby spadał i siedział cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Top Gear bez Clarskona. Swoją drogą BBC walnęło jak dzik w sosnę, zarżnęło kurę znoszącą złote jajka z powodu jakiegoś nic nie znaczącego typa, który wkurzył Clarksona i dostał w trąbę. Ja bym na ich miejscu zapłacić temu producentowi nawet i milion funtów odszkodowania, żeby spadał i siedział cicho.

Dostał, bo jaśnie Panu Clarksonowi nie podano ciepłej kolacji po 10 wieczorem, a cały incydent to właśnie Clarkson zgłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma Top Gear bez Clarskona. Swoją drogą BBC walnęło jak dzik w sosnę, zarżnęło kurę znoszącą złote jajka z powodu jakiegoś nic nie znaczącego typa, który wkurzył Clarksona i dostał w trąbę. Ja bym na ich miejscu zapłacić temu producentowi nawet i milion funtów odszkodowania, żeby spadał i siedział cicho.

Dostał, bo jaśnie Panu Clarksonowi nie podano ciepłej kolacji po 10 wieczorem, a cały incydent to właśnie Clarkson zgłosił.

 

 Zafajdanym obowiązkiem takiego producenta jest zapewnienie jaśnie Panu Clarksonowi, który generuje wielomilionowe przychody, ciepłej kolacji po 10:00 wieczorem. Ja bym zdecydowanie wywalił tego producenta a nie Clarksona.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jesteśmy ofiarami poprawności politycznej.

 

Przy takich projektach często puszczają nerwy a jak @@paul_78 pisze, gwiazda ma być najedzona, wyspana i zadowolona aby mogła robić show i zarobić kasę na wypłatę dla pana producenta. 

 

Jak iskrzyło między nimi już dawno powinni gościa wywalić. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może był po prostu dobry w tym co robił i nawet Clarkson niewiele mu mógł zarzucić... oprócz braku steku w hotelu o 10 w nocy ;)

to jednak nie mógł być prawdziwym powodem "pobicia" (ale tu chyba chodziło o tzw "liścia"), bardziej pretekst, procenty zapewne też zrobiły swoją robotę.

 

w normalnych warunkach autor rękoczynu deklaruje (tudzież uzgadnia z dyrekcją), że był po pracy w tym momencie i nie można wyciągać konsekwencji dyscyplinarnych za to co robi w czasie wolnym.

ale sprawa nie skończyła się tak jak się skończyła bez przyczyny, ja cały czas twierdzę, że chodziło o kasę i tylko o kasę, a wielkim przegranym jest Jezza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegranymi jesteśmy my, kasę traci BBC a producent przejdzie do historii jako ten, przez którego padł jeden z najbardziej dochodowych programów świata. 

 

 

 

Jezza i chłopaki dadzą sobie radę.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegranymi jesteśmy my, kasę traci BBC a producent przejdzie do historii jako ten, przez którego padł jeden z najbardziej dochodowych programów świata. 

 

 

 

Jezza i chłopaki dadzą sobie radę.  ;)

 

niewiele tracimy, od lat chodzą opinie (z którymi się zgadzam oglądając program od niemal 10lat), że program jest coraz słabszy, a nadrabia wyłącznie techniką (HD, efekty, ujęcia itd)

oczywiście wolałbym, by zostało jak było, ale bez drastycznych zmian nie ma postępu i naturalnym było, że albo BBC zmieni ekipę, albo ekipa wymieni BBC na inną stację, w jednym i drugim przypadku zyska widz, bo nowy nadawca nie pozwoliłby na to by materiał był gorszy niż ten z BBC, przy czym da autorom większą swobodę i pole do popisu (BBC nakładało sporo ograniczeń, m.in. albo zwłaszcza- budżet).

 

Dlaczego Clarkson stracił? Wizerunkowo wg mnie sporo. Mniej straciłby jakby sam "rzuci" TG, ale do tego może brakło mu cojones ;)

Kasa z niewyemitowanych odcinków zapewne? Przycichło na jego temat i całej ekipy, nie wypowiadali się... może stracili to czego nie zyskali, w tym sensie.

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewyemitowane odcinki 22 serii mają wyemitować pod koniec czerwca, coś słyszałem.

 

 

 

pomimo, że uważałem, że Clarkson to Top Gear i bez niego nie będzie show, Evansa widziałem ze dwa/trzy razy w Top Gear i powiem, że to może zadziałać. jest niezły, zapewne inny niż Clarkson, ale to może chwycić. może się lekko zmienić i to może być zmiana na dobre.

 

a jak Trio będzie w netflixie to jest szansa na dwa niezłe programy motoryzacyjne. fifth gear i franczyzy topgearowej nie da się oglądać.

Edytowane przez diuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evansa widziałem ze dwa/trzy razy w Top Gear i powiem, że to może zadziałać

  - jeśli "zadziała" to myślę że tylko na lokalnym podwórku w UK. Dla większości fanów TG na świecie to jest "pan nikt" zarówno jako osoba jak i osobowość.

Edytowane przez x_maly_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla większości fanów TG na świecie to jest "pan nikt" zarówno jako osoba jak i osobowość.

 

gdyby nie TG to "Swieta Trojca" tez by byla dla nas nikim, bo raczej nikt by ich z historycznych programow dokumentalnych nie zapamietal :)

 

Ja licze, ze spelnia sie plotki odnosnie ich nowego programu na Netflix (swoja droga bylbym mega dumny, bo przepowiedzialem to na poczatku :P ), bo kontrowercha moglaby byc wreszcie wieksza. Netflix nie opieprzalby Clarksona za niewlasciwe zachowanie na antenie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla większości fanów TG na świecie to jest "pan nikt" zarówno jako osoba jak i osobowość.

 

gdyby nie TG to "Swieta Trojca" tez by byla dla nas nikim, bo raczej nikt by ich z historycznych programow dokumentalnych nie zapamietal :)

 

Ja licze, ze spelnia sie plotki odnosnie ich nowego programu na Netflix (swoja droga bylbym mega dumny, bo przepowiedzialem to na poczatku :P ), bo kontrowercha moglaby byc wreszcie wieksza. Netflix nie opieprzalby Clarksona za niewlasciwe zachowanie na antenie ;)

 

Tyle tylko że on nie tworzy z BBC nowego programu-gdzie mógłby się wykazać, tylko wchodzi na miejsce "Świętej Trójcy"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...