Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie watpie, ze wspolpraca z JC musi byc czasami frustrujaca - ale faktem jest, ze ten program niewatpliwie popularyzuje kanal BBC (przede wszystkim zagranica). Na ile im to jest potrzebne skoro to publiczna stacja, to mi ciezko powiedziec... ale gdyby mialo dojsc do tego, ze anuluja TG, to by im to raczej nie sluzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ile lat będą się tłumaczyć światu z tych "wpadek" ? W końcu ktoś się wkurzy :(

Te "wpadki" są jednym z elementów sukcesu TG a zakichana"poprawność polityczna" zawsze niszczy a nie naprawia, wiec oby jak najdłużej TG miał możliwość wpadek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poprawności politycznej. To jeden z komentarzy w internecie jest niezwykle trafny:

"W dzisiejszych czasach najlepiej być czarnym gejem, który przebiera się za kobietę. Takiej osoby nikt nie tknie i ktokolwiek na nią spojrzy to od razu zostanie oskarżony o rasizm i nietolerancję. W pracy taka osoba nie musiała by nic robić, bo nikt by jej nie zwolnił. Od razu byłby sąd i za kratki."

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson ma nie wyparzoną gębę i też na przykład gdyby określił Polaków jako złodziei pewnie nie było by mi miło. Z drugiej jednak strony, jak słusznie zauważa, prędzej czy później znowu ktoś odbierze jego słowa jako obraźliwe i to pewnie doprowadzi go do odejścia z BBC. A wtedy... konkurencja już sobie ostrzy pazurki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co w ogóle chodzi... przecież ten program nie idzie na żywo. Jeśli Clarkson rzeczywiście czasem trochę za bardzo popłynie, to co za problem to po prostu wyciąć?

 

Rzeczywiście jego wypowiedzi mogliby redagować jeśli im nie pasują, ale jego pomysły raczej ciężko upilnować (rejestracja nawiązująca do wojny o Falklandy w Argentynie :D).

 

Bez Clarksona nie ma TG, taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy właśnie został zawieszony, bo producentowi za.....w zęby :biglol:  i odwołali emisje nowych odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54-letni prowadzący w ubiegłym tygodniu miał uderzyć jednego z asystentów producenta, 36-letniego Oisina Tymona. Clarksona podobno zdenerwowało to, że po długich godzinach filmowania, nikt nie zatroszczył się o jedzenie dla niego.

 

 

AKTUALIZACJA 11.03.2015 13:00

James May zapytany o całą sytuację przez bbc.com, potwierdził, że do konfrontacji między Clarksonem a asystentem rzeczywiście doszło i określił ją raczej mianem zamieszania. Zajścia jednak nie widział. Potwierdził natomiast, że chodziło o obiad.

 

Facet głodny, facet zły...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hmmm no tak, chyba faktycznie parę dni wcześniej

 

Czesciowo tak, ale np. news oraz gwiazda w tanim aucie sa na zywo. Dlatego musza sie ubierac identycznie do dwoch nagran i kiedys nawet sami sie z siebie smiali, ze nagle jednemu sie ubior zmienil z jednej sceny na druga ;)

 

 

A za zart o oszczednosci Volkswagena, ze "now it can go from Berlin to Warsaw in one tank", co jest wg mnie strasznie zabawne, to juz sie w Polsce oburzali ;) 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...