Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie obejrzałem szóstego..

 

Dzisiaj nadrabiam zaległości i dla mnie same wspomnienia: w trzecim Krym i kilka znajomych kadrów, w czwartym jestem znowu w okolicach Sellarondy z piękną Alfą.

post-3320-0-69810100-1394402831_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

watchseries.ag/serie/top_gear

Jak ktos zna angielski to na tej stronie są wszystkie odcinki, tylko trzeba dobrze klikać by nie wlaczyc reklamy. Kliknac w wybrany odcinek, zdecydowac sie z jakiej strony chcemy obejrzec(po prawej sa gwiazdki), nastepnie klik w [watch this video], na nowo pokazanej na srodku pojawia sie button chyba "click here to play" i po jego kliknieciu na nowej karcie otwiera sie player, tylko tez z reklamą. Jest wiec pare klikniec ale warto.

Edytowane przez SubDave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie online mogę obejrzeć odcinki? Na programie widzę, że leci tylko na BBC Knowledge http://www.telemagazyn.pl/tv/2035/top-gear  Wszystkie stronki żądają logowania itd

Ja oglądam na tych dwóch stronkach:

 

http://iitv.info/top-gear/

http://zalukaj.tv/sezon-serialu/top_gear,1282/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

...to rozumiesz dlaczego nie piszą... nie warto ;)

 

\\edit: jednak warto (chyba), końcówka drugiego epizodu jak im miejscowi dali popalić za Falklandy jest mocna...

 

swoją drogą ciekawe czego się spodziewali po tym numerze rejestracyjnym i czyj to był pomysł ;)

Edytowane przez aki001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom jakby niższy, gagi podane na tacy, żarty mniej śmieszne, takie jakieś to proste było, brakowało mi ciągłości... 

 

Sceneria, krajobrazy, trasy mistrzostwo świata!

 

Miło spędzone 2 godziny ale niedosyt i rozczarowanie jednak jest.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą ciekawe czego się spodziewali po tym numerze rejestracyjnym i czyj to był pomysł ;)

 

chyba tylko Jezza mogl na to wpasc, ale pozniej zestrachany byl ;)

 

 

co do poziomu, to nie ma co krytykowac chyba... wystarczy obejzec AUTOMANIAKA i posluchac szanownych redaktorow... Mikiciuka, Maznasa, czy Prokopa. nagle TG robi sie MEGA fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym numerem rejestracyjnym, to trzeba jednak pamiętać, że nie prezenterzy osobiście kupują swoje samochody, no i to porsche dostało taką blachę ponad 20 lat temu. Pomysł, że była to świadoma prowokacja to czysty Macierewiczyzm. Co pewnie nie znaczy, że nie przypadły te numery ekipie do gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta jeszcze  żyją.

 

AUTOS-TOP-GEAR-1.jpg

 

 

 

A tablica to nie był przypadek  ;)

 

 

 

Nie za bardzo wiedziałem dlaczego ten odcinek nie był taki jakiego oczekiwałem ale ktoś inny to ładnie napisał.

 

"This special could have been epic if they hadn't tried to make it a comedy adventure movie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tablica to nie był przypadek ;)

 

Chojny - nieco się powtórzę, ale ten samochód zarejestrowano z takimi numerami 23 lata temu. Twoim zdaniem z myślą o TG special 2014 ? ;)

 

 

Wierzycie w to?

A w odcinku z lotusami (bodajże) to wszystkie trzy miały anagramy na tablicach też przypadkiem? (w tym jedna głosiła "clot")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tablica to nie był przypadek ;)

 

 

Chojny - nieco się powtórzę, ale ten samochód zarejestrowano z takimi numerami 23 lata temu. Twoim zdaniem z myślą o TG special 2014 ? ;)

Może i tak ale ktoś to auto z taką rejestracją do programu wybrał i kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chojny - nieco się powtórzę, ale ten samochód zarejestrowano z takimi numerami 23 lata temu. Twoim zdaniem z myślą o TG special 2014 ? ;)

 

 

Nie zrobiono jej dla TG ,ale TG z premedytacją i świadomie ją wybrał do programu, Mało masz Porsche na wyspach od groma i trochę ;)

I to jest takie typowe w angielskim stylu, czarny humor na maxa a później palić głupa ,że  to przecież przypadek ,że ten samochód miał takie tablice :biglol:

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek specjalny z Patagonii jest fajny, choć mam wrażenie, że sporo koloryzują - te naprawy na szosie, wyjeżdżanie z przeszkód terenowych (czasem tak filmowane, że mam pewność, że ciągnie land rover) - ale rozmach jest i ogląda się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...