Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

i powiem szczerze że skończyły się im pomysły jakiś 5 serii temu. Dupy nie urywa :/
Chcialem napisac czy moze ja nie mam za duzych wymagan bo prawie zasnalem ogladajac ten odcinek. :huh: Kopiowanie pomyslow bardzo mi sie nie podoba. Ale najbardziej irytuje mnie ta wymyszona gra aktorska...co to ma w ogole byc? :(

 

Na koniec dodam ze jestem mega fanem TG, posiadam chyba wszystkie czesci. Ostatnie serie ogladalem z krytyka schowana gdzies tam ale teraz juz nie wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolejne sezony to show jak każde inne. Pomysły im się powtarzają, ale to mniej więcej tak jak Wojewódzki, że zaprasza po trzeci raz tych samych gości, bo niby coś się zmieniło :-)

 

Natomiast co do wartości "edukacyjnej" S20E01 to odcinek utwierdził mnie w przekonaniu, że Clio RS nie skończyło się na Clio III FL :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no takiej choinki zonie chyba nie będę robil ;) ma fajne OEM siedemnastki w graficie i na lato tak zostanie najwyzej na zime cos bardziej rajdowego wrzuce ale tez faczej grafit lub cos w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż od pewnego czasu trzeba się bardziej rozkoszować samochodami niż pomysłami ekipy TG trudno przez 20 serii zachować oryginalność.

 

Jest pewien solidny poziom poniżej którego nie schodzą i tego trzeba się trzymać.

 

A ja myślałem, że najszybsze niebieskie są Subaru:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziewczyna za Hammondem daje radę ;)

 

... w której minucie to jest, bo jakoś mnie to umknęło :-P

 

Na przykład podczas The news

 

A to czy była na solarium czy w Egipcie mało mnie obchodzi, liczy się efekt.

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie, że Hiszpania robi wrażenie... tzn. negatywne wrażenie... w świetle rewelacji o korupcji partii rządzących tego kraju, które teraz w gazetach wyszły na jaw - to w sumie nie ma się czego dziwić (był nawet kiedyś kawał o autostradach w Polsce i Hiszpanii... - jednak w Hiszpanii autostrady są i to całkiem niezłe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...