Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy odcinek zaczął się od wpadki BBC - obraz kontrolny przed transmisją - no cóż - pierwszy dzień nowego kanału. W trakcie programu było tyle reklama, ze zapominałem o co chodzi. Sama produkcja jest robiona z coraz wyższym budżetem, ale jakoś nie porywa - pewnie przez ciągłe przerywanie reklamami. Na pewną umieją ładnie filmować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że w poprzednich sezonach i różnego rodzaju specialach sytuacje i gagi nie były wymuszone, tylko naturalne. Bardzo lubię Botswana special i zdobywanie bieguna, budowanie amfibii czy szukanie najlepszej drogi w Europie... Nie mam za złe tego że każda kolejna seria się powtarza (wyścig z pociągiem, wyścig z komunikacją miejską, łodzią czy samolotem), czy też zadania są takie same... ale przeszkadza mi sztuczność coraz bardziej. Rozpalanie ogniska dookoła siebie? Rozstawianie min w obozowisku i noga krowy? Nie kupuję tego, nie bawi mnie to. Za to zatopienie Oliviera, odkopywanie Volvo z błota czy problemy z wyjechaniem Zondą z garażu podziemnego to jest coś czego mi w nowszych seriach brakuje...

A co do wyzwania, to z chęcią bym obejrzał jak kupują sobie SUVy, pakują je po dach zakupami, śpią w nich w lesie, poźniej jadą nimi na poligon sprawdzić możliwości terenowe i na koniec dają wycisk na torze...  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dla samych widoków warto... ale bez reklam, więc tylko pozostaje ściągnąć.

ostatni odcinek niestety miał sporo (powiedziałbym nawet ze zaskakująco sporo) sucharów, o samej końcówce nie wspomnę- oglądałem to z ręką na czole kręcąc głową z niedowierzania  <_<

oby kolejnymi odcinkami się zrehabilitowali...

 

PS-OT: i jeszcze jedno... ale zupełnie serio, mimo całej sympatii do Jezzy- czy on kurka nie ma nikogo kto by mu powiedział żeby zrobił coś z tymi obleśnymi żółtymi zębami!!?? serio? nikt??

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymuje celowo image Anglika z takim a nie innym uzębieniem - pewno amerykańscy widzowie polowe czasu juz z samego tego faktu sie turlaja ze śmiechu ;)

 

Ale nie gadajcie, wyścig w kopalni był rewelacyjny! I stig idący pełnym boczurem GTRem mnie rozwalił :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS-OT: i jeszcze jedno... ale zupełnie serio, mimo całej sympatii do Jezzy- czy on kurka nie ma nikogo kto by mu powiedział żeby zrobił coś z tymi obleśnymi żółtymi zębami!!?? serio? nikt??
Przeczytaj jego książki to zrozumiesz, że on ma takie rzeczy głęboko w poważaniu.   :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS-OT: i jeszcze jedno... ale zupełnie serio, mimo całej sympatii do Jezzy- czy on kurka nie ma nikogo kto by mu powiedział żeby zrobił coś z tymi obleśnymi żółtymi zębami!!?? serio? nikt??
Przeczytaj jego książki to zrozumiesz, że on ma takie rzeczy głęboko w poważaniu.   :)

 

Inna sprawa, to że jakby poprawił sobie uzębienie, to nie mógłby się już śmiać z Hammonda ;)

Rzeczywiście w książkach dosyć mocno drwi sobie z takich rzeczy, z takimi zębami jest wiarygodny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS-OT: i jeszcze jedno... ale zupełnie serio, mimo całej sympatii do Jezzy- czy on kurka nie ma nikogo kto by mu powiedział żeby zrobił coś z tymi obleśnymi żółtymi zębami!!?? serio? nikt??
Przeczytaj jego książki to zrozumiesz, że on ma takie rzeczy głęboko w poważaniu.   :)

 

Inna sprawa, to że jakby poprawił sobie uzębienie, to nie mógłby się już śmiać z Hammonda ;)

Rzeczywiście w książkach dosyć mocno drwi sobie z takich rzeczy, z takimi zębami jest wiarygodny ;)

 

czytałem trzy ;)

domyślam się co o tym sądzi... ehh uparty człek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...