Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Evans - glosny, denerwujacy, bogaty (kupil McLarena 657 czy jak to sie zwie)

Ja właśnie przed chwilą skończyłem oglądać i o ile uważam "Prawdziwy Top Gear" za rozdział zamknięty, o tyle "Nowy Top Gear" będę oglądał. 6/10

+1

6,5/10 ;)

 

Nie jest tak dramatycznie jak myślałem. Owszem Evans zgodnie z przewidywaniami jest irytujący, ale jak o nim zapomnieć :P to program, jako rozrywka z motoryzacją w tle,

nie jest wcale taki najgorszy. Ja podchodzę do tego, jak do nowego show, które mimo wszystko utrzymuje konwencję starego. Karkołomne zadania, ale zobaczymy, nie jest tak źle...

Zgadzam się - nowy program ze starą nazwą, nie jest źle, daję im kolejne szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie pasuje nowa forma wywiadów z gwiazdą? Co to za jakieś przechwałki na samochody. Wywołuje to u mnie uczucie zażenowania. Evans kompletnie mi nie pasuje. Joey daje radę. Program wydaje mi się taki trochę bez ładu i składu nie czuję aby coś realizowali do końca. Harris również spoko w TGExtra, ale mam wrażenie,że jego indywidualne filmy na YT miały lepszą jakość niż to co tutaj tworzą w tym 30 minutowym programie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem oba odcinki nowego TG, 

 

Pierwszy odcinek oceniam jako średni ale momenty były :)

Drugi był moim zdaniem bardzo ciekawy i kolejne obejrzę z chęcią.

 

Aby tak optymistycznie podejść do tematu trzeba wyjść z założenia, że nie ogląda się TG tylko ciekawie zrealizowany program motoryzacyjny gdzie suche fakty dotyczące osiągów aut nie są najważniejsze.

 

Wydaje mi się, że negatywne opinie wynikają z tego, że ludzie oczekują aby było tak samo jak z poprzednimi prowadzącymi a to jest niemożliwe. "Nowi" jak się starają udawać "starych" to jest źle a jak robią coś po swojemu to też źle bo wcześniej było inaczej.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze tego wątku postanowiłem osobiście sprawdzić co to takiego, ten nowy Top Gear. Wiedziony tutejszą przestrogą przed pierwszym odcinkiem, przeskoczyłem od razu do drugiego, który i tak wyłączyłem po 10 minutach. Evans rzeczywiście razi po zmysłach, a reszta tych 10 min jakaś taka nijaka pomijając luźnego Buttona.

Edytowane przez dexter4127
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, muszę przyznać że się rozkręcają, albo inaczej - to ja się chyba powoli przekonuję do nowych prowadzących.

Evans nadal irytujący, ten aktorzyna też jakiś nijaki, ale auta mega więc od czasu do czasu siądę przed TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i trzeci odcinek. Tak Was czytam i widzę pozytywniejsze opinie właśnie o nim. Myślę, że to proste, dlaczego wydaje nam się lepszy od poprzednich, mianowicie nie było żadnej, ściągniętej od poprzedników i kiepsko odtworzonej tzw. PRZYGODY. Był to odcinek samochodowy, a taki, szczególnie przy takich furach ciężko spieprzyć ;) 

 

Pozbyłbym się z tego programu Evansa, "zabawnej" Sabiny i tego murzyna* z amerykańską ekspresją...tak na początek...później przywróciłbym niedoścignioną trójkę... ;)

 

*słowo murzyn w moim tekście nie jest formą obraźliwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części przyznaje rację Adiemu.

W sumie już trochę ja przynajmniej przywykłem do nowego TopGear.

Oczywiście nie czekam na kolejny odcinek z utęsknieniem tak jak to było, gdy TopGear był jeszcze normalny :P

W 3 odcinku materiały były Ok. Materiał o Ferrari nawet bardzo mi się podobał.

Evans jest po prostu to zwolnienia i kropka. Mam nadzieje, że tak go będą chować coraz bardziej, aż w końcu go zapomną zaprosić na nagranie..

Jedno mnie boli najbardziej. W poprzednim TopGear najbardziej czekałem na odcinku specjalne. Czyli dwuodcinkowe wyprawy. Tutaj, o ile takie będą to będą chyba najgorsze odcinki..

Aha. No i były strasznie widać po minach Evansa, że ten "bełt" na torze był całkowicie wyreżyserowany i nie potrzebny. Amatorka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście nie czekam na kolejny odcinek z utęsknieniem tak jak to było, gdy TopGear był jeszcze normalny
taa normalny :P normalni to oni nie byli nigdy, i właśnie na tym polegał ich urok :lol:

ale koleżeństwo ma rację, bo kolejne odcinki wydają się być coraz lepsze, albo może raczej "mniej gorsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy producenci o tym wiedza ale dla mnie para Harris -Reid czyli extra gear is the one to watch.

W kategori najbardzie irytująca twarz BBS na 10 Evans zdecydowanie dostaje 11.Goscia sie po prostu nie da oglądać a zwłaszcza słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...