Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Ja tez uwazam ze poziom GT jest sporo niższy niz jak Clarkson i Resza była w TG 

z drugiej strony pozytywy sa takie ze o jeden program wiecej.

ja najbardzie lubię Extra gear ktory idzie po TG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Grand Tourze widać, że panowie po prostu się zestarzeli, już nie ta lekkość, nie ma tego błysku. Trudno - zostaje 20-kilka sezonów do których zawsze można z przyjemnością wrócić.

 

Smutniejsze jest to, że nikt nie potrafi obecnie zrobić nowego interesującego programu o samochodach - GT to odgrzewanie starych kotletów (chociaż bywa fajne), a TG to to jednak trochę nieudolna próba naśladownictwa. A przecież można po prostu spróbować ugryźć to inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 17:16, Turbo napisał:

Smutniejsze jest to, że nikt nie potrafi obecnie zrobić nowego interesującego programu o samochodach 

Jest jeszcze Automaniak z krzyczącym Mikiciukiem: but, but, but albo juuuuhhuuuuu  :D:D :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "japoński" odcinek - no niestety, ale dla mnie Chris Harris i Matt LeBlanc wypadają bardzo sztucznie, przy czym Harris jakoś najmniej do mnie trafia. Rory Reid za to bardzo naturalnie wypadł i jego część odcinka mi się przyjemnie ogadało - może dlatego że nie próbował byc na siłę dowcipny? 

 

Było mi smutno jak obtłukli tę RX-7 :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem ostatni odcinek... całe 10 minut, jak dla mnie nadal nie da sie tego oglądać, a jak kolega wyżej zauważył, sztucznosc tego łysego, mnie osobiście poprostu irytuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 17:16, Turbo napisał:

Smutniejsze jest to, że nikt nie potrafi obecnie zrobić nowego interesującego programu o samochodach

 

Ostatnio natrafiłem na telewizyjny /DRIVE, ktorego kojarzyłem do tej pory z youtube. Na BBC Britt. Jechali w wyścigu na wytrzymałość E30- stką "troche gruz"

No i denerwuje mnie obniżanie lotów Mighty Car Mods <_< (czy raczej zbytne podwyższanie,ale wychodzi na opak!) wolałem "dwóch kumpli swapujących Mirre na podjeździe". Z jednej strony odcinek o Cubie albo własnie Marty Mirra trzymają poziom, na drugim końcu skali jest jakiś sponsorowany szajs typu Dominic Corvetto albo ten Pocus którego teraz robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matiz napisał:

Mighty Car Mods <_< (czy raczej zbytne podwyższanie,ale wychodzi na opak!) wolałem "dwóch kumpli swapujących Mirre na podjeździe"

 

Dobrze się kiedyś oglądało, masz racje, lepsze było kiedy byli tacy bardziej swojscy i naturalni. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateusz22 napisał:

sztucznosc tego łysego

Heh, ciekawe opinie o Harrisie. Moze to dlatego, że słaby z niego aktor, bo jednak TG (czy GT) to w pełni wyreżyserowane produkcje i dla kogoś kto do tej pory właściwe był sam sobie sterem,okrętem i zeglarzem, wpasowanie się w z góry napisaną rolę może sprawiać jakiś problem. Ja tego  nie zauwazam. Oglądam Harrisa już od wieeelu lat  (od czasów Driver Republic, ktoś to pamięta? ) i według mnie zatrudnienie jego i Reida to była świetna decyzja. Le Blanc jest w tym programie tylko po to, żeby ktokolwiek oglądał TG za Oceanem.

Dla mnie Harris plus Jethro Bovingdon i Henry Catchpole to obecnie absolutny top video-dziennikarzy motoryzacyjnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, iron napisał:

Jest jeszcze Automaniak z krzyczącym Mikiciukiem

:biglol::biglol:

6 godzin temu, WRC fan napisał:

Oglądam Harrisa już od wieeelu lat  (od czasów Driver Republic, ktoś to pamięta? ) i według mnie zatrudnienie jego i Reida to była świetna decyzja

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harris to dobry dziennikarz motoryzacyjny, ale nie ma kompletnie talentu komediowego. A w takie buty ubiera go scenariusz.

Wg mnie przez te udawanie kogoś innego jest najgorszy z całej trójki.

  • Super! 1
  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16. mars 2018 o 08:50, WRC fan napisał:

(od czasów Driver Republic, ktoś to pamięta? ) i według mnie zatrudnienie jego i Reida to była świetna decyzja. Le Blanc jest w tym programie tylko po to, żeby ktokolwiek oglądał TG za Oceanem.

Dla mnie Harris plus Jethro Bovingdon i Henry Catchpole to obecnie absolutny top video-dziennikarzy motoryzacyjnych. 

Ja :) 

Jest top bo ocenia w tych samochodach to co sie tak na prawde liczy w kompetentny i miły dla oka i ucha sposob.Chris Harris on Cars tez było świetne i bardzo żałuje ze juz nie ma na to czasu.

 

Dla mie top to Chris , Henry Catchpole , Steve Sutcliffe I Dickie Meaden.

Opinia tych panów sie dla mnie bardzo liczy resztę w przeciwieństwie dla Clarksona i reszty która sie po prostu fajnie ogląda.Jezeli mam byc szczery to zawsze uważałem Fifth Gear za bardziej kompetentny program bo przynajmniej Jason Plato i Tiff Needell to byli kierowcy wyscigowi mimo ze sposob bycia Tiffa jest i był  dla mie denerwujący.

Nieestety tendencja do świetnych testów na YT EVO , Autocar czy Autoexpress spadła pozostają tylko bolggerzy amatorzy :( Szkoda wielka szkoda 

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...