Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Nieestety tendencja do świetnych testów na YT EVO , Autocar czy Autoexpress spadła pozostają tylko bolggerzy amatorzy :( Szkoda wielka szkoda 

Ja strasznie żałuję, że Drivetribe skończyło współpracę z Catchpolem i Bovingdonem.

 

Ten pierwszy odnalazł się w Carfection

 

Bovingdon jest obecny na MotorTrend, ale tam się marnuje, bo jego materiały tam giną w całej masie filmów, które ciężko strawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
1 minutę temu, Adi napisał:

Ostatnia, jeszcze z Joey'em? 

Czy nowa, która miała być na wiosnę...i nie wiadomo kiedy będzie. 

 

Są jakieś przecieki, kiedy i jak nowa forma TGT? 

Nowa seria z nowymi prowadzącymi była już na BBC Brit jakoś w lipcu, 5 odcinków o ile mnie pamięć nie myli.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek z Lotusem spoko ale reszta na prawde słaba.Najwiekszy problem ze poza Chrisem nikt tych gości nie zna do tego goście to sami celebryci z UK wiec kompletny bezsen bo program w tej chwili kierowany do bardzo wąskiej publiki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 1.02.2020 o 11:28, skrzypekQ4 napisał:

jak sie Wam podobal nowy odcinek specjalny z Nepalu?

 

Jedno na + . Widoki, zdjęcia ;)

Reszta to próba robienia czegoś, tak jak inni robili to naturalnie i chaos.

 

Po tym seansie włączyłem sobie "SeaMana".

Może odcinek nie samochodowy tym razem. Ale trzeba oddać jedno chłopakom. Nawet jak wyreżyserowane te gagi, to wyglądają na naturalne, bo widać, że są albo ich autorami, albo wymyślane stricte pod ich osobowości....które są niebanalne oczywiście ;) . Fajnie to się ogląda i rozrywka niezła. 

 

Czytam właśnie ostatnią książkę Clarksona. Starzeje się już facet. Więcej zrzędzi niż zwykle. Ale w większości w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adi napisał:

 

Jedno na + . Widoki, zdjęcia ;)

Reszta to próba robienia czegoś, tak jak inni robili to naturalnie i chaos.

 

Po tym seansie włączyłem sobie "SeaMana".

Może odcinek nie samochodowy tym razem. Ale trzeba oddać jedno chłopakom. Nawet jak wyreżyserowane te gagi, to wyglądają na naturalne, bo widać, że są albo ich autorami, albo wymyślane stricte pod ich osobowości....które są niebanalne oczywiście ;) . Fajnie to się ogląda i rozrywka niezła. 

 

Czytam właśnie ostatnią książkę Clarksona. Starzeje się już facet. Więcej zrzędzi niż zwykle. Ale w większości w punkt.

SeaMan super. T nie samochody , widoki roia show. To ludzie dlatego oni moga robic program o byle czym a i tak swietnie sie to oglada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było źle. Nie można tego oglądać przez pryzmat poprzedników, tylko jako oderwany, osobny program ze wspólnymi elementami. Wtedy jest całkiem ok.

 

No i w zapowiedziach miga jakaś imprezka z drugiej połowy lat 90 tych. Może nawet WRC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2020 o 11:36, Adi napisał:

No i w zapowiedziach miga jakaś imprezka z drugiej połowy lat 90 tych. Może nawet WRC :)

 

Gdzieś na necie widziałem, że im ktoś, coś, gdzieś pomagał z tym autem podczas kręcenia materiału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...