Skocz do zawartości

Kubica w DTM


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem wiec się nie wypowiadam ale to pierwsze koty za płoty za równo kierowcy jak i całego zespoły. Doświadczenie,  doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Bez tego ani rusz.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert w pierwszym stincie oszczędzał opony i przed swoim pit stopem miał dobre tempo. W planach drugi stint miał być bardziej agresywny, ale odpuścił po tym jak w boksach stracił 20s, bo auto nie chciało się podnieść...

 

Polecam tekst: https://powrotroberta.pl/2020/08/analiza-kubica-wyscig1-dtm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jezeli kierowca sam decyduje kiedy team ma go ściągnąć na PIT to chyba wszystko w temacie. Zapewne auta tez nie ma kto ustawić wiec do wszystkiego trzeba dochodzić samemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec treningu również Pan Kierowca sugerował, żeby zmienić na slicki: "Widzicie, Witmmann założył wcześniej ślicki. Możecie sami zobaczyć sami czy ma slicki czy nie. Nie musicie pytać BMW. Ludzie poprawiają się na slickach. Na początku był cholernie wolny."

 

Szczerze mówiąc, trochę więcej się spodziewałem po zespole ART. Średnio z ustawieniem samochodu (słaba prędkość na prostej), analizą danych i strategią (opony) oraz obsługą auta (spaprany pitstop).

Nazywam to jednak popularnym pierwsze koty za płoty i mam nadzieję na lepszy drugi dzień z DTM :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Danko napisał:

To może być głupie pytanie.. Ale czy DTM ma też jakiś fajnie rozwinięty kanał na yt? Nie udało mi się obejrzeć wyścigu, a jakieś highlity to zawsze coś. W F1 zawsze skróty treningów oglądam 

 

Pewnie, że tak. Łap skrót wyścigu poniżej. Wczorajszy trening był transmitowany live na YT, możesz sobie również obejrzeć na ich kanale.

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, -=nikon=- napisał:

To ja mam pytanie laika w DTM Auta DTM a Roberta C..1 czym się różnią? 

 

Też to zauważyłem. Jedyny samochód, który jest opisany jako Class 1, a nie DTM. Słuchałem uważnie podczas transmisji, ale żaden dziennikarz nie powiedział słowa na ten temat, więc nie wiem, co autor miał na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, respect napisał:

turdzi- u mnie to nie działa - komunikat,że w moim kraju film nie jest udostępniony. Może jest na jakimś innym kanale.

Bo się skończyły. Jest eraz re-live na oficjalnym kanale DTM na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...