Skocz do zawartości

Kubica w DTM


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, pablonas napisał:

Końcówka RK. To nie był spacerek wbrew pozorom.  :evil2:

https://youtu.be/6ggjsXWa1LQ

No miło sie to ogląda :) , dogrzewanie opon przy 260 :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, carfit napisał:

No miło sie to ogląda :) , dogrzewanie opon przy 260 :blink:

Profesjonalista ....i jeszcze przeprasza zespół ze musiał uciekać na prawa na dochamowaniu i isc w maliny..... stracił tam pewnie z pozycje lub dwie ale trzeba przyznać że refleks miał niesamowity. Kosmita :)

Eh szkoda ze seria zmienia format jak by został to w przyszłym sezonie coś by z tego było.......

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, turdziGT napisał:

....i jeszcze przeprasza zespół ze musiał uciekać na prawa na dochamowaniu i isc w maliny..... stracił tam pewnie z pozycje lub dwie

 

O ten moment właśnie mi chodziło. Stracił 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Eh szkoda ze seria zmienia format jak by został to w przyszłym sezonie coś by z tego było.......

Niestety, a widać progres , GT3 to jednak inny świat, sporo wolniejsze, mniej technologii, ech do czego ten sport zmierza :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:

Niestety, a widać progres , GT3 to jednak inny świat, sporo wolniejsze, mniej technologii, ech do czego ten sport zmierza :( 

To prawda , wiesz mnie tylko szkoda tego ze wszystko to takie krótkotrwałe projekty a jak zaczyna cos z tego wychodzić to znow zmiana. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, carfit napisał:

ech do czego ten sport zmierza :( 

Do tego ->

 

Może byłoby to jakieś wyjście. Zostać na 2021 w DTM i pomęczyć się w GT3 do tego może fabryka na Nordschleife i potem wejść w te elektryki?
Gdzieś czytałem, że to AWD i ok 1200KM. Będzie robić robotę takie coś. Tylko bez dźwięku...

A tutaj Robert o dniu dzisiejszym - link do początku wywiadu

 

 

Jutro wraca stary silnik :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -=nikon=- napisał:

"Cezary ty mnie słuchaj"

Tez to wyłapałem. Ogólnie czuć delikatna irytację w głosie Roberta mam takie wrażenie. 

No nic jedyne pytanie jakie pozostaje teraz to jak czy skończymy ten sezon.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kukson napisał:

Koniec nudnego sezonu w nudnej serii. Czas aby Robert przesiadł się do rajdówki bo jest robota do zrobienia :D

No faktycznie, w rajdówce pokazywał klasę. Chociaż łatwo nie było. Jestem ciekaw jak to się wszystko poukłada. Bo za niedługo i tak cały motosport będzie pewnie elektryczny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

No faktycznie, w rajdówce pokazywał klasę. Chociaż łatwo nie było. Jestem ciekaw jak to się wszystko poukłada. Bo za niedługo i tak cały motosport będzie pewnie elektryczny :facepalm:

W DTM tez klasę pokazal jak wszystko grało ale niestety było to bardzo rzadko. Byl by przyszły sezon była by dobra baza no ale niestety znowu brak kontynuacji a czas niestety ucieka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja mysle ze miedzy wierszami Robert powiedzal wszystko na temat tego sezonu a raczej nie sezonu a zespołu i samochodu , jak to finalnie wyglądało a jak miało wygladac jak decydował sie na ten program. Nie mam żadnych wątpliwości ze w konkurencyjnym aucie i z zespołem ktory wie co robi zgarnął by podia jak i nie wyścigi w pierwszym sezonie.  No nic z punku widzenia kierowcy każde doświadczenie to doświadczenie ktore robi ce lepszym dla nas rok do zapomnienia i czekanie co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

No nic z punku widzenia kierowcy każde doświadczenie to doświadczenie ktore robi ce lepszym dla nas rok do zapomnienia i czekanie co dalej.

doświadczenie doświadczeniem, ale jednak lata lecą i w pewnym momencie ów zdobyte doświadczenie będzie schodzić na dalszy plan:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...