Skocz do zawartości

Jaki samochód... elektryczny, .. bądź łódka ;-)


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, turdziGT napisał:

Dramat po prostu stylustyczny dramat. Nie spodziewałem się ze to kiedyś powiem ale Tesla to po prostu piękności przy tym aucie zarówno z zewnątrz jak i w środku.

 

A najgorsze jest to ze auto jest ogromne bo wielkości X5 a ma tak mały bagażnik. Nie rozumiem tego trendu po prostu tego nie rozumiem.

 

 

 

ja dostrzegam teraz pozytywną cechę, wcześniej tego nie dostrzegałem, teraz stwierdzam że jest mega spójne, z której bym nie spojrzał wszędzie wydaje mi się ujowe:biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radekk napisał:

ja dostrzegam teraz pozytywną cechę, wcześniej tego nie dostrzegałem, teraz stwierdzam że jest mega spójne, z której bym nie spojrzał wszędzie wydaje mi się ujowe:biglol:

za kierownicą za to bardzo przyjemne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem w środku jak tani Chinczyk nie obrażając Chińczyków bo HONGQI przy tym BMW wyglada jak milion dolcow i e środku i na zewnątrz. Na prawdę wolałbym bym tym jeździć.

hongqi_ehs9_header_banner_mobil.jpg

Hongqi-E-HS9-72-scaled.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW stylistycznie wogóle w dziwnym kierunku idzie. Jakby chcieli na siłę szokować. Nieważne co mówią, byle mówili. Coś tam się dzieje niedobrego. Ten elektryk to mi się z najkoszmarniejszymi modelami SaangYong kojarzy :D

Niektórzy twierdzą że się opatrzy, że to tylko efekt zmiany stylizacji do której ludzie są przyzwyczajeni. Niektórym może się opatrzy. Dla mnie seria 5 E60 do dzisiaj jest brzydka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2022 o 11:33, Jaca68 napisał:

Panie MUSK czekamy na spalinową Teslę. :yahoo:

Opera Zrzut ekranu_2022-03-05_113228_twitter.com.png

Osobiście poprzestanę na oczekiwaniu większej liczby szybszych superchargerów, zwłaszcza w PL. I Warszawa i Kostomłoty potrzebują oddechu, bo albo przyjeżdżam do kolejki albo odjeżdżam jak się utworzyła. Oczywiście we wszystkich przypadkach rejestracje zagraniczne i głównie stare S i X ;)))

W takich chwilach odpuszczam sobie bycie Januszem, pcham tylko tyle prądu aż prędkość spadnie poniżej tego co mogę osiągnąć na jakiejś płatnej i lecę dalej. Oglądanie netfliksa przyjemne ale czasu na takie biedaoszczednosci szkoda bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis miałem okazji poślizgać sie paroma Elektrykami z okazji Audi Driving Experience i zaskakująco zwykly E-tron 55 dawał całkiem radę.  Q4 E-tron to była porażka niestety nie dogadalem sie z nim kompletnie jak by silnik z przodu nie byl niczym połączony z tyłem. 

 

Jak ktoś che zobaczyć co da sie zrobic  to filmiki tu

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie Chinczka i iX, to na żywo moim zdaniem odbiór jest inny. Chińczyki sa dziwne, takie wymuskane, ale jakieś nienaturalne. Z kolei BMW na zdjęciach wygłada dużo straszniej niż na ulicy, a w środku jest dużo wygodniejszy i ma wszystko bardziej na miejscu, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje sie skromniejszy. Dochodzą inne kwestie - potencjalna wartość odsprzedaży za kilka lat, mimo wszystko nieznana jakość Chińczyka, przy nieco dłuższym przyjrzeniu się, część Chińskich wielkich elektryków zaczyna urodą skręcać w stronę karykatury/podróbki, dla mnie jakoś jednoznacznie kojarzy się z czymś w rodzaju pierwszych SsangYong'ów, które do dziś potrafią straszyć... Ujmę to tak. Widać takie auta na ulicy, ale jest ich bardzo niewiele. iXów, po grudniowej dostawie jeżdzi kilkadziesiąt. Podobnie rok temu wysypały się e-trony różnej maści. Wcześnie e-pace itd, itd. Z jakiegoś powodu Norweg woli iX za 1.2Mnok niż podobnej wielkości chińczyka za połowę tej kwoty. Ale może po prostu są rozrzutni ;-)
Natomiast bagażnik  w BMW jest conajmniej dziwny. On jest duzy, po otwarciu klapy spora część jest 'w powietrzu', dziwne wrażenie, o praktyczności w deszczowym kraju nie wspominając. W każdym razie auto robi wrażenie i już widać że będzie się dobrze sprzedawać, jako alternatywa np dla TesliX 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BrunoJ napisał:

tutaj na żywo, w nieco mniej reklamowej scenerii i świetle. Jak dla mnie to jest piękny inaczej. 

HongIQ.jpg

 

 

Brzydki jak ruski ZIŁ. ;) 

 

Ja się obawiam, że nie będzie, albo będzie bardzo mało, elektrycznych samochodów z nadwoziem typu Hatchback albo chociaż niewielkich sedan, coupe. 

SUV'y większe i mniejsze są chyba coraz bardziej popularne, a takie do zabudowy baterii w podłodze chyba bardzo pasują konstruktorom ...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adi napisał:

I BMW I toto chińskie to szkaradki. 

Nie wiem, jak takie linie może się podobać komuś z naszej części świata. 

Co do BMW - przecież to bawarczycy wymyślili. Musi się podobać :P Co do tego chińskiego - ktoś kto się nie zna, to jeszcze powie, że jaki nowy Rolce Royce :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu cos normlnego. Zapowiada sie mega. 

 

Audi-A6-Avant-E-Tron-Concept-10.thumb.jpg.18ead76478092d876cb82c4401db9067.jpg

 

 

 

 

Audi A6 Avant E-Tron Concept Teased, Debuts March 17th | Carscoops

 

 

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, turdziGT napisał:

W koncu cos normlnego.

 

No właśnie mało coś kombiaków elektryków. Wszyscy wypuszczają te garbate crossovery i niby suvy. Czasem jakiś sedan się trafi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi napisał:

 

No właśnie mało coś kombiaków elektryków. Wszyscy wypuszczają te garbate crossovery i niby suvy. Czasem jakiś sedan się trafi.  

Dokladnie taka niestety tendencja a naprzyklad takie Taycan Sport Turismo cieko nazwac prawdziwym kombi. To niestety w zaden sposob nie jest auto rodzinne i nie nadaje sie dla rodziny 2+2. Pod tym wzgledem kompletnie chybyli , rownie dobrze mogli by zrobic to auto 3 drzwiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage w jakim kierunku poszlo BMW to ten samochod jes po prostu przepiekny i nie zatracilo swojej tozsamosci . bo nada jest to Audi.

 

New Audi A6 e-tron Avant Concept Is The Wagon Of Our Electric Dreams | Carscoops

 

 

 

Audi-A6-e-tron-Avant-Concept-13.thumb.jpg.b9c3e372284d3124ef23045d0f628eb6.jpg

 

 

Audi-A6-e-tron-Avant-Concept-14.thumb.jpg.5b950924adfdbe06d839742cee34f3ff.jpg

 

 

 

:facepalm:

 

BMW-i7-Teaser-main.thumb.jpg.743f7be47d40a2ad4114401aee156c0c.jpg

Edytowane przez turdziGT
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aflinta napisał:

KIA uderza w jakiegoś większego kombiaka.

 

To by nie było głupie....bo nie kosztowałoby 500+ jak to audi. 

Oby producenci się zreflektował i nie zaniedbali klasy średnich i dużych kombi. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...