Skocz do zawartości

Życie po subaru


krist

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5/16/2018 o 19:00, zk napisał:

Ale sie w d.... przewraca. Czy mam czuć sie jak idiota normalnie trzymajac te dwa swiniaki w garażu. Za każdym razem wchodząc na the forum same wątki co zamiast sti, skoda lepsza od subaru ect.... A jedyni zadowoleni to w watku sprzedam oddający ukochane rodzynki apel do modów albo coś z tym zrobicie albo bedziecie mi fundować sesje terapeutyczne u specjalistów.

Zgadza się. Powinny być jakieś pogadanki motywacyjne. Jak pracowałem dla pewnej Firmy zza wielkiej wody to co czwartek o 16:45 zbieraliśmy się w pokoju konferencyjnym, dzwoniliśmy do kwatery głównej a tam niejaki "Dżej-dżej" przez pół godziny motywował nas wrzeszcząc "come on !, you are the greatest !, well done !" itp. Normalnie darł japę jak Von Nogaj w Dezerterach.

Także można by coś takiego zorganizować. Ja jestem wątpiący więc byłbym obiorcą. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, adamW202 napisał:

Ło matko, a co to?

Spokojnie nawet dwa grille wejdą :D 

1 minutę temu, RoadRunner napisał:

Zgadza się. Powinny być jakieś pogadanki motywacyjne. Jak pracowałem dla pewnej Firmy zza wielkiej wody to co czwartek o 16:45 zbieraliśmy się w pokoju konferencyjnym, dzwoniliśmy do kwatery głównej a tam niejaki "Dżej-dżej" przez pół godziny motywował nas wrzeszcząc "come on !, you are the greatest !, well done !" itp. Normalnie darł japę jak Von Nogaj w Dezerterach.

Także można by coś takiego zorganizować. Ja jestem wątpiący więc byłbym obiorcą. 

No właśnie po to jest Off Topic :D

Masz jakieś propozycje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajmy czegoś nietypowego :P jak suv to Saab 9-4x 2,8 turbo coś koło 300 kuca, z sedana Suzuki Kizashi 2,4 kręcą się koło 180 konia w 4 napędzie, kombi to może Dodge Magnum 2,8 podchodzi pod 200 koni ale już wiekowe auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2000 :D mega frajda z jazdy, i jak zapniesz vteca to sie dopiero zaczyna zabawa od 5500 obrotow,polecam przynajmniej zrobic jazde probna, super auto, Supra MK IV :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s2000 jechałem, fajne auto, troche mały moment obrotowy. No i ciężko to kupić mało ich jest. Znajomy będzie sprzedawał SL55 AMG, może to wezmą :)  XV 1.6 nie chce kupić, choć podobno za niedługo to będzie jedyna dostępna wersja. No ale to już raczej na wątek "Smutny koniec Subaru w Polsce"...Cały czas mi po góowie chodzi z Subary Legacy RS, turbodziadek... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2018 o 11:16, krist napisał:

Cały czas mi po góowie chodzi z Subary Legacy RS, turbodziadek... 

 

Przedlifty praktycznie niedostępne od 1,5 roku widziałem jednego na sprzedaż w Nowej Zelandii, polifty jak na lekarstwo, większość w kombi, często brak oryginalnych silników, przeszczepy z WRXów :(

 

Pojawiają się polifty po przeszczepach pasów przednich i tylnych aby upodobnić polifta do starszej wersji. 

 

Stare Legacy fajnym autem jest, ma megaklimat. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.05.2018 o 21:01, RoadRunner napisał:

Zgadza się. Powinny być jakieś pogadanki motywacyjne. Jak pracowałem dla pewnej Firmy zza wielkiej wody to co czwartek o 16:45 zbieraliśmy się w pokoju konferencyjnym, dzwoniliśmy do kwatery głównej a tam niejaki "Dżej-dżej" przez pół godziny motywował nas wrzeszcząc "come on !, you are the greatest !, well done !" itp. Normalnie darł japę jak Von Nogaj w Dezerterach.

Także można by coś takiego zorganizować. Ja jestem wątpiący więc byłbym obiorcą. 

Bardzo dobre takie pogadanki:)  

Bo trzeba wierzyć w sukces,  być jego glodnym ,  chciec go osiągnąć  jednym słowem oko tygrysa  :)

 

A wracając do wątku to moim typem ostatnio stał się dodge challenger  i jak to mówią muscle car nim nie jest jak nie ma v8,  więc narazie to marzenie ,  ale dzięki temu jest gdzieś tam motywacja i codziennie  w głowie dzwoni do mnie dzej  dzej  zza wielkiej wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...