Skocz do zawartości

Życie po subaru


krist

Rekomendowane odpowiedzi

;)Weterynarza

Teraz, zk napisał:

Ale sie w d.... przewraca. Czy mam czuć sie jak idiota normalnie trzymajac te dwa swiniaki w garażu. Za każdym razem wchodząc na the forum same wątki co zamiast sti, skoda lepsza od subaru ect.... A jedyni zadowoleni to w watku sprzedam oddający ukochane rodzynki apel do modów albo coś z tym zrobicie albo bedziecie mi fundować sesje terapeutyczne u specjalistów.

Przecież to wszystko ściema, po cichu wszyscy marzymy o Passacie 1.9tdi

Edytowane przez adamW202
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, adamW202 napisał:

I jak wrócę do domu to już wszystkie będą wykupione:wacko:

:facepalm: nie wpadłem na to. Ale to nic straconego. Weźmiemy lawte i pojedziemy do Niemiec na pewno sa jakieś lekko przetarte co by same dojechały ale po co nabijać przebiegu. Po drodze odmłodzimy lekko licznik i będzie gites. Trochę szpachli i lakierek będzie lepiej niż w nówce :)

Sąsiedzi będą zazdrościć ;)

Edytowane przez llkuba
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, llkuba napisał:

Weźmiemy lawte i pojedziemy do Niemiec na pewno sa jakieś lekko przetarte co by same dojechały ale po co nabijać przebiegu. Po drodze odmłodzimy lekko licznik i będzie gites.

Można wracać na wstecznym 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede sprzedawal twojego byłego TypeR to sie odezwe ;) Lepszego auta Subaru oprócz 22B nie produkowało :) A ja bym chyba dzisiaj ściągnoł Forka STI, $ dobrze nawet stoi.

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, radekk napisał:

Można wracać na wstecznym 

Jest jeszcze jedno rozwiązanie  mianowicie pojedziemy w nocy na wyłączonych światłach to licznik nie będzie nabijał bo będzie ciemno :biglol:. A światło księżyca poprowadzi nas do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ex:

forester 1 (nie pamiętam kodu) 2.0 125, wrx kombi bugeye, forester my06, gc8 type ra, gc8 sti, 2x gc8 type r, i ostatnio obk 2.5 my15. Więcej grzechów niepamiętam.

Evo miałem, IX P03, nic lepszego mitsu nie wyprodukowało. Skode miałem :D . 

OStatnio mi się o uszy obiło że wkrótce szykuje się mała rewolucja w gamie silnikowej subaru, i mój ex 2.5 będzie najmocniejszym autem w gamie na EU, więc nowe odpadają. AHA BRZ odpada, mam już ciut mocniejsze coupe rwd. 

Naprawdę nie wiem czym zapełnić pustkę :)

Legacy 1 RS, jak realne jest znalezienie niezgnitego egzemplarza?

Forek STI , tylko troche nie chce mi się tego przekłądać, a rhd odpada. Jakieś pomysły gdzie to można znaleźć. 

Forum alfy kusi :) ale miałem 156 i spełniła wszelkie pokładane nadzieje, piękna i awaryjna królowa lawet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, poziom napisał:

Jak nie Subaru to...Honda :)

 

Bleeee... 

 

Jak już to coś jajem albo chociaż z duszą, jak Alfa Romeo, Lancia, jakieś stare BMW 535csi albo 2002. 

 

Kiedy jest czym jeździć na co dzień to z zabawką można zaszaleć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, poziom napisał:

A w innych markach poza STI/Evo itd. itp.?

Podobnie.

No nie wiem, z całej grupy VW nie ma problemu, czy to Skoda, Seat, VW, nie mówiąc już o Audi, okolice choćby 200 KM, czy ponad bez problemu. Z Japońców Lexus, Mazda, jak patrzę to nawet w takim Hyundaiu czy Kii można coś mocniejszego.

W Hondzie najmocniejszy silnik ma chyba coś koło 150-160 KM, to jednak przynajmniej o te 20% mniej niż w tych markach które wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Ja mam Hondę i bardzo lubię nią jeździć. Mam tez Mazdę i nie polecam.

Do Forka nie przyrównuję, bo inny charakter auta. Aczkolwiek, mimo posiadania Forka, nadal jak wsiadam do Hondziawy mam banan na twarzy. A silnik słabiutki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, chojny napisał:

 

Skode, błagam... kup Pan Skode!!! (...)

 

 

zeby jezdzic Skoda, trzeba nie miec kompleksow, ale miec klase i nonszalancje... niestety nie wszystkich z nas na to stac... ;):biglol:

Edytowane przez eddie_gt4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nonszalancje to trzeba mieć kupując Subaru;) a żeby kupić Skodę to trzeba choć trochę lubić VAGa ...i to wszystko, żadnej filozofi w tym nie ma:P

Z resztą i tak zazwyczaj wszystko rozbija się o to co mamy w portfelu. Jeśli miałbym duuużo więcej, nawet nie spojrzał bym w stronę salonu Skody...ani Subaru.

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie chciałem napisać ale coś nie wyjszło:mrgreen:

Gdybym miał od pyty hajsu to bym chyba kupił porsche 911 z przed lat 90tych i Mercedsa CLS shooting break i....:mrgreen::mrgreen::mrgreen: coś jeszcze fajnego bym wymyślił.

Może jakąś fajną Skodę żeby mieć czym drwa do kominka wozić^_^

I jeszcze chciałbym mieć Mazde RX7 z wanklem i taki duży garaż z błyszczącym betonem na podłodze, podnośnikiem i w pyte miejsca do okoła...ech.

Zapomniał bym...chciałbym mieć jeszcze czas na to wszystko (sam hajs nie wystarczy). A że jest jak jest to mam Subaru w garażu, kosiarkę i wrednego kota, kot żeby autu smutno nocą nie było, Subaru bo jestem dziwny a kosiarkę bo, ta trawa w ogrodzie rosnie jak gupia a i jeszcze rowerzyk tam stoi i grill by czasami móc zapomnieć o tym czego nie mogę;)

P.S. małe sprostowanie, grill to jeździ ciągle w bagażniku żeby pod ręką był...

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał coś z SBD :) Jest duża szansa, że długo się z nim nie rozstaniesz :) ze względu na brak potencjalnych nabywców. Poza tym będziesz mógł napisać na The Forum wiele, wiele postów na temat naszej ulubionej marki :) 

Najlepiej szukaj pomiędzy 2008 - 2010

Edytowane przez kokos
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...