Skocz do zawartości

Życie po subaru


krist

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odjechało w świat moje ostatnie subaru. I szczerze mówiąc nie bardzo wiem jakie bym miał kupić następne. Jakieś porady? Z subaru trzyma mnie już właściwie tylko to forum, samochody się jakby skończyły. Szukam pomysłu albo na fajne subaru, albo na fajne inne forum motoryzacyjne, w senise innej marki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, krist napisał:

Dzisiaj odjechało w świat moje ostatnie subaru. I szczerze mówiąc nie bardzo wiem jakie bym miał kupić następne. Jakieś porady? Z subaru trzyma mnie już właściwie tylko to forum, samochody się jakby skończyły. Szukam pomysłu albo na fajne subaru, albo na fajne inne forum motoryzacyjne, w senise innej marki.

Za 100.000-150.000 PLN jest do wyjęcia parę Rodzynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, krist napisał:

(...) Szukam pomysłu albo na fajne subaru (...)

 

ale do jakich celow ma byc ten woz?

 

aktualnie moge tylko pomarzyc, ale... sobie bym sprawil WRX'a z CVT - obecnie chyba trudno o lepszego dupo-woza z gamy Subaru

a zonie za kilka lat chetnie bym kupil poliftowego XV :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

 

ale do jakich celow ma byc ten woz?

 

aktualnie moge tylko pomarzyc, ale... sobie bym sprawil WRX'a z CVT - obecnie chyba trudno o lepszego dupo-woza z gamy Subaru

a zonie za kilka lat chetnie bym kupil poliftowego XV :P

 

Skode, błagam... kup Pan Skode!!! 

 

 

:P

 

18 godzin temu, krist napisał:

Dzisiaj odjechało w świat moje ostatnie subaru. I szczerze mówiąc nie bardzo wiem jakie bym miał kupić następne. Jakieś porady? Z subaru trzyma mnie już właściwie tylko to forum, samochody się jakby skończyły. Szukam pomysłu albo na fajne subaru, albo na fajne inne forum motoryzacyjne, w senise innej marki.

 

Kup jakiegoś youngtimera Subaru  ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, adamW202 napisał:

Cudna, taka...aż brak słów:wub:

Mocna jest całe 54 konie. Idzie jak przecinak. Specjalnie ma otwarty mechanizm różnicowy w skrzyni biegów by dawać więcej emocji. Zimą jak byś chciał sobie posadzić drzewko w śniegu to idelanie kopie. Nie potrzeba skuwać lodu pełen zbiornik PB 95 wystarczy :).

 

Na lodzie to nawet na pierwszym biegu obroty silnika nie spadają :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką. Nawet szybszą, bo czerwoną i miała specjalny system samoredukowania masy:blink: Raz jak wsiadałem to kierownica mi się złożyła gdy pociągnęłem za jej wieniec u góry, aby lepiej się ją prowadziło w zakrętach. Niestety nie byłem wtedy w pełni świadomy jakie cudo posiadam i sprzedałem ją głupi, teraz sni mi się po nocach:facepalm:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, adamW202 napisał:

Miałem taką. Nawet szybszą, bo czerwoną i miała specjalny system samoredukowania masy:blink: Raz jak wsiadałem to kierownica mi się złożyła gdy pociągnęłem za jej wieniec u góry, aby lepiej się ją prowadziło w zakrętach. Niestety nie byłem wtedy w pełni świadomy jakie cudo posiadam i sprzedałem ją głupi, teraz sni mi się po nocach:facepalm:

Tu nie ma lipy zobacz od 120 do 140km/h po prostu wgniata w fotel.

 

 

A w czasie od 0 do 100km/h zdążysz spokojnie zrobić zakupy w hipermarkecie mało tego zapłacisz groszakami :)

Mało tego Pani jeszcze rozmieni Tobie monety z świnki skarbonki :)

IMG_20180516_183949.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka smutna ta świnka:(. Niestety filmiku nie mogę obejrzeć bo słaby internet mam ale pamiętam jak wgniatało mi gałki oczne przy przeciążeniu a huk był jakby przekraczała barierę dźwięku... no i celowy brak wspomgania kierownicy by lepiej czuć auto...ech.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamW202 napisał:

Taka smutna ta świnka:(. Niestety filmiku nie mogę obejrzeć bo słaby internet mam ale pamiętam jak wgniatało mi gałki oczne przy przeciążeniu a huk był jakby przekraczała barierę dźwięku... no i celowy brak wspomgania kierownicy by lepiej czuć auto...ech

Mam jeszcze dwie świnie :

 

IMG_20180516_185131.jpg

IMG_20180516_185210.jpg

A i jedną jeżdżę :biglol:

A smutna bo pusta ... :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie w d.... przewraca. Czy mam czuć sie jak idiota normalnie trzymajac te dwa swiniaki w garażu. Za każdym razem wchodząc na the forum same wątki co zamiast sti, skoda lepsza od subaru ect.... A jedyni zadowoleni to w watku sprzedam oddający ukochane rodzynki apel do modów albo coś z tym zrobicie albo bedziecie mi fundować sesje terapeutyczne u specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...