Jump to content

sierot

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

About sierot

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 04/18/1984

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Wieliczka
 • Auto
  Forester 2.5XT MY05, XT MY18

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.fiberway.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W wersjach z SVM nie ma Entera, tylko właśnie SVM/[ENTER].
 2. A jakieś szczegóły (źródło problemu, cena)?
 3. Akurat uważam, że RAV4 III za tylnymi fotelami ma schowek, a nie bagażnik.
 4. Patrząc jedynie na zdjęcia - z zewnątrz CR-V, w środku XV, a porównując do SJ fotele bardziej wyprofilowane i bagażnik głębszy.
 5. Mam podobne odczucia z Rumunii sprzed 9 lat. Może nie tak intensywne i nie z całego kraju, bo jednak na drogach krajowych było z grubsza kulturalnie. W Bukareszcie, na przykład, pasy ruchu przed skrzyżowaniami niekoniecznie odpowiadają tym za A jak człowiek się zagapi na zielonym, to dosłownie po sekundzie wszyscy trąbią. Generalnie trzeba być skupionym, ale i wyluzowanym. Ja uczyłem się jeździć 17 lat temu na krakowskich remontach dróg, więc żaden to stres, ale ówcześni pasażerowie z tamtej eskapady co chwilę krzyczeli, żebym uważał
 6. Oferta Pekao Leasing na FXT - 15%, 3 lata, 1% - 105,30% + GAP około 1650 zł netto. Chyba nieźle. Do tego rzeczywiście dodatek za obce ubezpieczenie, ale wygląda na to, że sobie o nim zapomnieli, bo faktury póki co brak.
 7. sierot

  Subaru Ascent

  Tylko z garbem na plecach
 8. W przypadku odcinka Stop Cham numer 179 po raz kolejny zauważam, że kilka sytuacji wynika nie z chamstwa, a z nieuwagi, a w zestawieniu znalazły się przez brak odrobiny wyrozumiałości u nagrywających. A już zupełnie nie rozumiem trąbienia i złorzeczenia, zamiast zwykłego zdjęcia nogi z gazu i być może drobnego ruchu kierownicą. Klakson ani świata nie naprawi, ani pojazdów nie zahamuje.
 9. sierot

  Subaru Levorg

  Pewnie chodzi o STI kombi Kiedyś było przynajmniej Legacy spec. B lub GT.
 10. W XT MY18 niestety nie działa. Przynajmniej u mnie.
 11. Mój Forester ma przejechane 1300 km i choćby dziś po zakończonej jeździe (fakt, testowałem S#) jeszcze coś śmierdziało na zewnątrz. Dosłownie na moment to poczułem, ale jednak.
 12. sierot

  SUBARU XV

  Laurka. Prawie same pochwały. I ani słowa o brudnym samochodzie.
 13. Przecież to nie kilka osób nagle jednocześnie zdecydowało, że spec nie ma potencjału na klasyka
 14. Yy, mi się chyba włącza radio domyślnie. Jeszcze nie ogarniam, bo samochód u mnie od trzech dni Ale na pewno nie wybór źródła dźwięku.
×
×
 • Create New...