Skocz do zawartości

Subaru Impreza [GT+GK] (MY18=>MY23)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jego wrażenia, moim zdaniem, itd, to stwierdzenia miękkie czyli G warte. To tak jak ten łysy z TVN turbo zawsze zachwala wszystko z grupy VW. Nie zapomnę tego błazna jak mówił, że silnik w skodzie test lepszy, bo brzmi jak rasowy klekot a te z fiata to jakiś cichy, nie drga i nijaki. I stwierdził ze fabia lepsza no brzmi jak rasowy 1.9 TDI. Ot, właśnie kogoś zdanie i wrażenie.

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Hyundai do złudzenia przypomina mi fajne autko już chyba nie dostępne jako nowe: Nissan Pulsar, mylę się?

p.s. nie sorry, mylę się, Pulsar niczego nie udawał (no i widzę, że znowu jest do kupienia ale chyba miał lifting)

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nowicjusz napisał:

Chodziło raczej o osobę samego Pertyna i jego wrażenia z jazdy I30 N

 

Jest to dowód m.in na to, że różnym ludziom podobają się różne rzeczy. Bo mogą. I na szczęście można się z nimi nie zgadzać. W tym niezgadzaniu niekoniecznie trzeba od razu dyskredytować, wypominać nadwagę i tak dalej.

 

Niezależnie od powyższego, co bardziej spiętym proponuję założyć kanał na jutjubie, przeprowadzić liczne testy, w których tylko subaru bedzie fajne, a reszta będzie kupą. I będzie fajnie wtedy ;).

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, B-52 napisał:

proponuję założyć kanał na jutjubie, przeprowadzić liczne testy, w których tylko subaru bedzie fajne, a reszta będzie kupą. I będzie fajnie wtedy ;).

eee tam, i tak wyjdzie, że Skoda lepsza od Subaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, B-52 napisał:

No to na wszelki wypadek można by Skodę pominąć w tych testach. Chociaż i tak jest jest ryzyko, że wyjdzie, że lepsza ;) 

Tak też może być...

 

Melduję, że (ehh, te nawyki) widziałem wczoraj wieczorem coś, co wyglądało jak nowa Impreza - całkiem ładne auto, szkoda tylko, że jakoś nie mam sensownego powodu, aby je sobie kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem pierwszy raz okazję, żeby posiedzieć trochę w nowej Imprezie. 
Przypomnę tylko, że w tutaj w UK jest tylko jeden stopień wyposażenia SE, odpowiednik chyba środkowego w Polsce. Zatem nie ma wersji Sport, 18' felg i skórzanej tapicerki. 
Nie miałem możliwości przejechania się i tak naprawdę tylko przez chwilę siedziałem w środku. 
Wrażenia:
- dużo przestrzeni jak na tę klasę, szczególnie z tyłu miejsca pod dostatkiem jak dla mnie
- wygodnie się wsiada i wysiada 
- jakość wyświetlaczy na bardzo dobrym poziomie 
- kierownica, najbardziej pozytywne wrażenia z tej krótkiej wizyty. Bardzo dobrze się trzyma, przyciski bardzo wygodne w obsłudze, duże i z fajnym feedbackiem. Naprawdę, już sama kierownica powoduje, że się chce mieć dużo koni pod maską 
- Siedzenia, oparcie bardzo dobrze wyprofilowane. Zawsze zwracam uwagę na siedzenia, bo takie plecy i tutaj brak regulacji odcinka lędźwiowego nie przeszkadzał. Pod tym względem lepsze niż w moim obecnym samochodzie, który takową ma. Natomiast wydają mi się trochę za miękkie, miałem wrażenie że siedziałem na poduszce lub puszystym zagłówku. Również siedzisko mogłoby być dłuższe. Tutaj musiałbym spędzić więcej czasu i podczas jazdy by móc powiedzieć, czy mi odpowiadają lub nie
- krótka próba nagłośnienia bardzo pozytywna. DAB, muzyka klasyczna, lepiej to brzmiało niż w mym obecnym aucie i to bez grzebania w ustawieniach 
- bagażnik, wiadomo 385 litrów to raczej standard dzisiaj, ale że potrafili wyczarować nawet tyle litrów przy tak chojnej ofercie miejsca dla pasażerów i napędzie na wszystkie koła, to jak dla mnie na plus. Może trochę płytki, ale wydaje się mieć formę i kształt łatwy do wykorzystania 

Za dwa tygodnie jestem umówiony na jazdę, bowiem wtedy ma być już XV i będę chciał porównać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2018 o 21:05, sluf napisał:

Bez przesady - nie ma większego sensu w porównywaniu HHH (hultajowy hot hatch) do nowej generacji Imprezy - poza azjatyckim rodowodem niewiele te samochody łączy ;)

No nie ma, Impreza dla kapelusznika, HHH dla mających benzynę w żyłach. 

A najsmutniejsze jest, że gdyby porównać Imprezę z lat 90-tych, do ówczesnego odpowiednika ze stajni hultaja (PONY) to charakter aut był zupełnie odmienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaca68 napisał:

A najsmutniejsze jest, że gdyby porównać Imprezę z lat 90-tych, do ówczesnego odpowiednika ze stajni hultaja (PONY) to charakter aut był zupełnie odmienny.

Jeżeli mowa o imprezie wolnossącej to była równie porywająca jak to pony.... no może sprawniej się poruszała w trudniejszych warunkach i miała bezramkowe okna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Jeżeli mowa o imprezie wolnossącej to była równie porywająca jak to pony.... no może sprawniej się poruszała w trudniejszych warunkach i miała bezramkowe okna. 

Pony miało wersję 1.3, wątpię by przegniło nawet najsłabszą Imprezę. Jeśli nawet to była wersja turbo, był wybór, a teraz.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wybór jest w Hultaju

I-30N, podobna kasa jak za Imprezę,  auto z 250 konnym motorem, compact, pięcioro drzwi, brakuje tylko 4wd i byłoby pozamiatane na całej linii.

Ale po co I-30N, wersja 1.4 T-Gdi odjedzie Imprezie. Koreańczycy odrobili lekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę wymogi EU odnośnie emisji flotowej oraz skalę sprzedaży Subaru. Subaru nie ma czym tej emisji sobie nakręcić. Osobiście uważam, że cała nadzieja jest wersjach z prądem, jak pojawią się w ofercie i spadnie emisja flotowa wtedy znowu będą mogły wrócić jakieś rodzynki... o ile nie zostaną już całkowicie i globalnie przez firmę porzucone.

 

ps. Impreza 1,6 AT z lat 90 to było auto dla naprawdę cierpliwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem ze byl taki wynalazek...

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Weź pod uwagę wymogi EU odnośnie emisji flotowej oraz skalę sprzedaży Subaru. Subaru nie ma czym tej emisji sobie nakręcić. Osobiście uważam, że cała nadzieja jest wersjach z prądem, jak pojawią się w ofercie i spadnie emisja flotowa wtedy znowu będą mogły wrócić jakieś rodzynki... o ile nie zostaną już całkowicie i globalnie przez firmę porzucone.
 
ps. Impreza 1,6 AT z lat 90 to było auto dla naprawdę cierpliwych
A ten 1.6T to też taki nieekologiczny bandyta? To jak sobie radzi np porsche i inne marki Premium w funkcji tych limitów?

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem ze byl taki wynalazek...

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka


A ten 1.6T to też taki nieekologiczny bandyta? To jak sobie radzi np porsche i inne marki Premium w funkcji tych limitów?

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka


Na limity Porsche pracuje np VW Up :)

wysłane z tel.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru powinno robić ultra tanie skutery

 

A na poważnie, to czemu nie ma justy 1.0?

opcjonalnie, możliwie najmłodszy planuje dla syna jak się plany nie powiodą

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, GREGG napisał:

 

Wszystko można wprowadzić do oferty, ale potem trzeba to jeszcze jakoś sprzedać ;)

 

bo rynek europejski nie jest głównym celem dla sprzedaży - było już o tym 1000'ce razy

jakby Subaru było wchłonięte parę lat temu przez jakiś duży koncert to może wtedy inaczej wyglądała by ta marka, a tak to jest jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...