Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja wam coś powiem. Te wszystkie wiejskie tuningi przeżyją wszystkie auta które teraz fabryki klepia. Te wszystkie śmieszne 0.9 tce turbo i remont po 100k przebiegu, Astra k wypalone tłoki po 40k przebiegu, blue hdi że zdychajacymi pompami oleju, te śmieszne vagi z tsi i truskawka na torcie, elektryczne auta jako bzdurny synonim przyszłości, dbałości o środowisko bla bla bla tylko jakoś nikt nie mówi jak ten prąd do elektryka jest wytwarzany. I jak akumulatory z tych aut są w polskich podziemiach magazynowane bo nie ma pomysłu jak je utylizowac. Dbajmy o to co mamy bo lepszych nie będzie. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzecho napisał:

, elektryczne auta jako bzdurny synonim przyszłości, dbałości o środowisko bla bla bla tylko jakoś nikt nie mówi jak ten prąd do elektryka jest wytwarzany. I jak akumulatory z tych aut są w polskich podziemiach magazynowane bo nie ma pomysłu jak je utylizowac. Dbajmy o to co mamy bo lepszych nie będzie. 

 

Większego steku bzdur dawno nie czytałem, ale te "argumenty" były już obalane tyle razy przez tyle osób, że szkoda strzępić klawiatury.

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2019 o 08:34, eddie_gt4 napisał:

 

IMG-20190908-WA0008.jpg


Na swój szpetny sposób jest naprawdę CIEKAWY i podoba mi się. Chociaż sam bym takiego nie chciał to doceniam fun posiadacza z wstawienia rur od odkurzacza jako przedłużenia wydechu :D

Edytowane przez Franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...