Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, _akir_ napisał(a):

Jak wrażenia po Wednesday ?

Skusiłem się, bo trochę memów było z "tańcem". 

https://t.me/bromeeems/22273 :D

 

Całokształt taki trochę dziecięcy i miejscami "przewidywalnie absurdalny". Ale nie żałuję. 

Tylko ja mało seriali widziałem. I jak do tych czas dla mnie najlepsze to: Initial D, BoJack Horseman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Jak w końcu będę miał możliwość to będę nadrabiał "better call Saul" "rings of power" "house of the dragon" "Wielka woda". Trochę się tego nazbierało :D

 

To drugie sobie podaruj, chyba że dla beki chcesz obejrzeć. Reszta w porządku ;) 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jack Ryan - na Amazon Prime. Oglądam pierwszy sezon i jest naprawdę dobrze poskładany.

Klimaty wojny w obszarze Bliskiego Wschodu - z przeniesieniem na EU. Coś jak Homeland. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamknięciu (Inside Man) - fajny, 4-odcinkowy serial. Na początku dominuje całkiem zgrabny czarny humor, potem atmosfera gęstnieje.
 

Generalnie to podoba mi się taki krótki format serialowy. Nie ma miejsca na dłużyzny a akcja sprawnie się posuwa.

 

Polecam. Netflix

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pumex1 napisał(a):

Jack Ryan - na Amazon Prime. Oglądam pierwszy sezon i jest naprawdę dobrze poskładany.

Klimaty wojny w obszarze Bliskiego Wschodu - z przeniesieniem na EU. Coś jak Homeland. 

Pozostałe są również dobrze poskładane, ale z oryginalnym Jackiem Ryanem Toma Clancy ma to niewiele wspólnego. Takie skrzyżowanie Bonda z Bourne’m. Ale fakt - dobrze się to ogląda.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2023 o 21:09, Baro napisał(a):

Ostatnio obejrzałem trzy sezony serialu „Kruk” na C+ i muszę przyznać, że to jedna z lepszych polskich produkcji. Świetna obsada, zaskakujący scenariusz. Generalnie oby więcej takich. 

Dokładnie. Fabuła ryje beret. Do tego lubię klimat tamtych terenów. No i jest Subaru :) Podobnie jak w Watasze. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2022 o 21:44, GREGG napisał(a):

 

To drugie sobie podaruj, chyba że dla beki chcesz obejrzeć. Reszta w porządku ;) 

A ja stanę w kontrze do powszechnej krytyki Rings of Power. Władcę Pierścieni czytałem dopiero na studiach (i tak dawno temu) więc może dlatego nie traktuję "uniwersum" z jakimś nabożeństwem. Serial jest OK, moimi zdaniem w duchu filmów Jacksona. Ogląda się w miarę przyjemnie, jak ktoś nie szuka dziury w całym i nie myśli za ile to nakręcili. Tylko po prostu chce się rozerwać. Gniotem roku z pewnością bym tego nie określił. 

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karppi na Netfixie odkryłam niedawno. Pierwszy sezon najlepszy, poza tym jedną z głównych ról gra BMW, które mogłabym mieć  ;)

W ostatnim sezonie niestety jest zamienione na Taycana.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 12:05, malprz napisał(a):

Serial "Samce Alfa" na Netfix'ie.  Polecono mi go aby "odkurzyć" język.. trochę by poprawić mi humor.

Komedia.. ale nie wiem czy każdemu spodoba się ten typ żartu. Ogólnie opowiada o kryzysie męskości po 40.

Co wy na to?;>

 

 

Obejrzałem, bardzo fajny , lekko sie ogląda ale ostatni odcinek do bani dla mnie. Beznadziejne zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aga napisał(a):

Karppi na Netfixie odkryłam niedawno. Pierwszy sezon najlepszy, poza tym jedną z głównych ról gra BMW, które mogłabym mieć  ;)

W ostatnim sezonie niestety jest zamienione na Taycana.


też się mnie podobało. Ale za

to porsche chyba kasę wzięli, tak było eksponowane. Beemka chyba tak nie była.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _akir_ napisał(a):

dzis na HBO Max pojawił się The Last of Us

gra mnie nie zachwyciła, zobaczymy co z serialem

po pierwszym odcinku mieszane odczucia

Nie grałem, wczoraj z ciekawości oglądnęliśmy z żoną pierwszy odcinek i co chwilę musiałem jej odpowiadać na pytanie: ale o co kaman?

Ciężko było dotrwać do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 12:05, malprz napisał(a):

Serial "Samce Alfa" na Netfix'ie.  Polecono mi go aby "odkurzyć" język.. trochę by poprawić mi humor.

Komedia.. ale nie wiem czy każdemu spodoba się ten typ żartu. Ogólnie opowiada o kryzysie męskości po 40.

Co wy na to?;>

 

Właśnie ze względu na osłuchiwanie się z językiem łyknąłem i ten serial.

IMO - bardzo fajny. Oczywiście trzeba brać poprawkę  na różnice kulturowe i mentalne ale bawiłem się super.

 

Chętnie zobaczę jeszcze jakieś rekomendacje z oryginalnym hiszpańskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie The Last of Us jest super i zapowiada się bardzo dobrze. Już nie mogę się doczekać. Rewelacja! 

 

Mythic Quest widzieliście? Bardzo dobry, m.in z Danny Pudi. Polsko-indyjski aktor z USA, który często w innym serialu (Community) wtrącał polskie zdania ;-)). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...