Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

30.06 - 4 sezon Jack Ryan. 

Co ciekawe - Amazon miał mały falstart - w ich aplikacji pojawił się już do wyboru sezon 4, po czym następnego dnia już nie było. Niestety poza wyborem sezonu - odcinki nie były dostępne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rabbit Hole - serial OK, końcową ocenę obniża ostatni odcinek i zakończenie. To już któryś serial, gdzie budują napięcie i historię, a kończy się tak, jakby się budżet wyczerpał albo scenarzysta zorientował się, że to już ostatni odcinek i jakoś trzeba to szybko zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, euyot napisał(a):

a co to?

Po polskiemy "Problem 3 ciał"?

(pytam bo Hyperion był w deske)

Cykl: Wspomnienie o przeszłości Ziemi, gdzie jednym z tomów trylogii jest właśnie "Problem 3 ciał". Nie wiem jak teraz ale jeszcze do niedawna dostępne było tylko tłumaczenie z angielskiego tłumaczenia, które zresztą jest wybitne i dostało nagrodę HUGO.

"Hyperion" to sci-fi pełną gębą, podczas gdy trylogia Cixin Liu to przykład hard sci-fiction.

Jesli idzie o przekaz wartości, poziom wyszykania fabuły...czy chocby jej rozpiętości w czasie to obie powieści są siebie godne, choć zgoła inne.

Długo by gadać, ale obie pozycje są piekne, a przede wszystkim WAŻNE ze względu na poruszane w nich tematy i kwestie.

 

  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prime Video - Jack Ryan. Byłem sceptyczny ale dobrze się  to ogląda :)

HBO max. Sukcesja. No powiem Wam, że mi się podobał ale finałem sagi jestem trochę rozczarowany. Tak do końca sam nie wiem dlaczego ale jakiś taki niedosyt.

 

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pierwsze odcinki Jacka Ryana - 4 sezon - dostępne na Amazon Prime. Może oczekiwałem nieco więcej mocy, ale może jestem zbyt wymagający ;) Generalnie "me gusta". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2023 o 19:12, Michał W. napisał(a):

Pierwszy odcinek najnowszego sezonu "Czarne lustro" pt. "Joan jest okropna" (Netflix 2023) jest niesamowity. :D

Pierwszy całkiem fajny, ten o kosmonautach w miarę ok, pozostałe w ogóle nie wiem co robią w tej serii bo to jakieś pseudo-horrory a nie czarne lustro. Ogólnie bardzo słaby i na siłę sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sky Showtime.

1. Warszawianka - mam mieszane odczucia bo Szyc zagrał naprawdę fajnie ale jakaś ta Warszawa strasznie nakoksowana. Nie mam na co dzień styczności z takimi baletami i ludźmi ale może taka forma artystycznego wyrazu pokazująca przesadę w wielu kwestiach była potrzebnym zabiegiem. Na pewno serial daje do myślenia, porusza też ważne tematy związane z emocjami i ludzkimi ułomnościami.

 

2. Yellowstone. Na plus w momencie kiedy jestem w połowie drugiego sezonu. Trzyma w napięciu, nawet za bardzo bo można zarwać nockę lub inne obowiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czekker napisał(a):

Nikt tu Ahsoki nie ogląda? ;)

Jak dla mnie pierwsze dwa odcinki super :thumbup:

 

Ja obejrzałem. Jest to porządnie zrobione, ale czegoś tam brakuje, za mało napięcia... Mam nadzieję, że może dalej się bardziej rozkręcą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...