Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

Właśnie "połknąłem" dwa odcinki - po jednym "Mando" I Bad batch".

Ależ to jest dobrze zrobione, pomysł, historia, realizacja...i ten niedosyt na koniec odcinka.

 

This is The Way! :superhero:

 

Ja dzisiaj zaliczyłem. Jest moc :) 

Niedosyt na pewno, ale doszedłem do wniosku, że oglądanie na raty jest jednak korzystne - inaczej wciągnąłbym cały sezon w jeden dzień, a tak przyjemność będzie rozłożona na dłużej B)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2023 o 18:07, GREGG napisał(a):

 

Ja dzisiaj zaliczyłem. Jest moc :) 

Niedosyt na pewno, ale doszedłem do wniosku, że oglądanie na raty jest jednak korzystne - inaczej wciągnąłbym cały sezon w jeden dzień, a tak przyjemność będzie rozłożona na dłużej B)

 

Ja w dozowaniu przyjemności spod znaku "Mando" poszedłem o krok dalej:  w środę najpierw przypominam sobie poprzedni odcinek w całości (dostrzegając smaczki, które przegapiłem premierowo tydzień wcześniej), a potem dopiero najnowszy B)

 

 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czekker napisał(a):

 

Ja w dozowaniu przyjemności spod znaku "Mando" poszedłem o krok dalej:  w środę najpierw przypominam sobie poprzedni odcinek w całości (dostrzegając smaczki, które przegapiłem premierowo tydzień wcześniej), a potem dopiero najnowszy B)

 

 

 

This is The Way! 

 

:faja:

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, czekker napisał(a):

 

Ja w dozowaniu przyjemności spod znaku "Mando" poszedłem o krok dalej:  w środę najpierw przypominam sobie poprzedni odcinek w całości (dostrzegając smaczki, które przegapiłem premierowo tydzień wcześniej), a potem dopiero najnowszy B)

 

 

 

Godzinę temu, malprz napisał(a):

@czekker i @Neutrino33 ale jesteście zafiksowani :D

 

47 minut temu, FOR CVT napisał(a):

 

 

Pozytywnie zafiksowani  :D  w srode po pracy to obowiazkowy seans o ile jestesmy w zasiegu starlinka

 

tapatalked

 

Mogę jeszcze szczerze poleić Star Wars Visions - nie każdy z epizodów trzyma fason, ale są takie, że ogląda się jak niezłą wariacje na temat samurajskich filmów Akiro Kurosawy utrzymaną w konwencji japońskiej tradycji anime.

"The Duel"

"The Ninth Jedi"

"The Elder"

"Akakiri"

 

(ale wszystkie tak naprawdę są fajne)

 

Kolejny sezon zapowiadaja jako bardziej "globalny" i raczej nie przewiduję by klimaty Jedi wpasowywały się w entourage Bollywood-u...ale moge się mylić.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 20:50, Neutrino33 napisał(a):

"The Duel"

Rules!

Generalnie różnorodność jest taka, że ciężko porównywać. Mianownik: anime'n'starwars.

 

ano własnie.

Mando 3 - 3

Z odcinka na odcinek jest lepiej według mnie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Netflx - "Pokonani".  8 odcinków - Berlin tuż po wojnie. Połączenie kryminału/okresu zahaczającego o wojnę/rodzącego się nowego podziału. Jak dla mnie dochodzi obsada: Taylor Kitch (Detektyw, Battleship: Bitwa o Ziemię), Michael C.Hall (Dexter), Nina Hoss (Homeland),  Logan Marschel-Green (Prometeusz, Kompania Braci), Sebastian Koch (Homeland, Most Szpiegów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2023 o 20:01, pumex1 napisał(a):

Netflx - "Pokonani".  8 odcinków - Berlin tuż po wojnie. Połączenie kryminału/okresu zahaczającego o wojnę/rodzącego się nowego podziału. Jak dla mnie dochodzi obsada: Taylor Kitch (Detektyw, Battleship: Bitwa o Ziemię), Michael C.Hall (Dexter), Nina Hoss (Homeland),  Logan Marschel-Green (Prometeusz, Kompania Braci), Sebastian Koch (Homeland, Most Szpiegów).

No właśnie jest na mojej liście. Zabieram się za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał(a):

I to jedyne, co warto obejrzeć w tym serialu

 

Też tak uważam. Może kiedyś im coś zaklika, że lepiej pójść jednak w jakość, a nie na ilość (durną polityczną poprawność już pomijam, bo to wszytkich dotyczy), bo aktualnie na N praktycznie nie ma czego oglądać  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Aga napisał(a):

Yellowstone, w końcu mogę to obejrzeć za 13 zł za miesiąc ;)

 

Bardzo dobry serial, czekam na drugą część piątego sezonu, choć nie wiadomo czy będzie latem. Niektóre źródła mówią o konflikcie na planie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma Disney+ to jest dostępny It's Allways sunny in Philadelphia. Jeden z najlepszych! Krótkie odcinki, właściwie niepowiązane z sobą. Ubaw po pachy. 

Na IMDb ma ocenę aż 8,8 ! 

 

https://www.imdb.com/title/tt0472954/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotruś napisał(a):

Jak ktoś ma Disney+ to jest dostępny It's Allways sunny in Philadelphia. Jeden z najlepszych! Krótkie odcinki, właściwie niepowiązane z sobą. Ubaw po pachy. 

Na IMDb ma ocenę aż 8,8 ! 

 

https://www.imdb.com/title/tt0472954/  

 

...a może sobie zerknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, GREGG napisał(a):

Bad Batch i Mando za nami, jak tu żyć teraz... W Mando można się pewnie do tego i owego przyczepić, ale co tam, dla mnie i tak 10/10 :)Niedługo naciąga kolejna seria z uniwersum - Ahsoka   

 

Niedługo May The Forth , czyli dzień Star Wars :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...